Hned na začátku však musím upozornit, že zatímco ostatní naše sloní produkce pochází ze skutečných sloních surovin - trus prodávaný coby hnojivo opravdu vyprodukovali naši sloni a rovněž sloní papír, jehož výroba bude zahájena na jaře, je z podstatné části tvořen materiálem prošlým zažívacím traktem slonů - o likéru Sloní moč to neplatí. Sloni ji nevyčůrali, pouze jí propůjčili jméno.

Sloní moč výhradně pro nás vyrábí nejmenovaná likérka, a to podle původní, opravdu zcela originální receptury. Vždycky budu rád vzpomínat na vývoj Sloní moči, kdy na našich poradách probíhaly degustace vzorků. Takové porady už nezažijeme!

close Bylinný likér Sloní moč. zoom_in Byli jsme nesmírně zodpovědní a výsledek stojí za to. Sloní moč lze chuťově přirovnat ke slavnému bylinnému likéru ze západních Čech, ovšem s tím, že není tak sladká. Mohu ji jen a jen doporučit!

Samozřejmě očekáváme, že naše Sloní moč bude mít hned po zahájení prodeje ohromný úspěch, a proto jsme se také pojistili, aby nám ji nikdo nenapodobil. Zbývá už jen doladit pár detailů jako je speciální podzemní trezor pro uložení receptury Sloní moči nebo předpisy, které jejím jediným dvěma nositelům zakáží cestovat stejným letadlem, zkrátka takové ty legrácky, na nichž svůj marketing staví Jan Becher nebo Coca-Cola.

Ale samozřejmě vlastní logo, decentní etiketu a charakteristikou lahev Sloní moč má, to všechno se vyvíjelo současně s vlastním likérem. Zkrátka, předcházejte si mě. Jako vánoční dárek budu nadělovat - Sloní moč!

Miroslav Bobek, ředitel Zoo Praha