deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Pavel Šafránek

Komerční redaktor

Luboš Novotný

Během svého pracovního života jsem vystřídal několik profesí, dlouhá léta jsem pracoval na volné noze. Všechny své dosavadní zkušenosti využívám i při své současné práci.

archiv Pavla Šafránka

Práce redaktora je různorodá, a to je přesně to, co mě na mé práci baví nejvíce. Každou chvíli jsem odborníkem na něco jiného. Jednou píši o bylinkách, podruhé o opravně tracků. Při psaní článků je pro mě prioritou důsledná příprava, vždy se snažím co nejvíce proniknout do daného tématu či problematiky. Tomu, o čem píši, musím alespoň trochu porozumět.

archiv Pavla Šafránka

Přátelé o mně říkají, že jsem renesanční člověk, a tak trochu kutil. S čímž musím souhlasit. Svůj volný čas trávím nejraději v přírodě, mám rád pěší túry a cestování. Ze sportů preferuji kolo. Na cyklostezce mě však potkáte zřídka, mé trasy vedou spíše po lesích a polích.

archiv Pavla Šafránka

Občas se plácám někde na řece s paddleboardem. Mezi mé další záliby patří fotografování, natáčení videí... Mám rád vše, co je spojeno s moderní technikou. Jsem tak trochu stará škola v moderním převleku.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků středních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: