Staroměstské náměstí

Centrum Prahy

Už jako malá jsem chtěla být princeznou, takže se i během procházek ráda vracím do historie a k tomu je centrum Prahy nejlepší. Ráda se procházím v okolí Karlova mostu, Staroměstského náměstí a na Malé Straně. Večerní procházky jsou tady přímo kouzelné. K tomu všemu tu naj-dete plno krásných a kvalitních restau-rací, obchodů a zajímavých míst, která nikdy neomrzí.

 

Divoká Šárka.

Divoká Šárka

Odjakživa miluji přírodu. Divoká Šárka je pro mě místem, kam mohu utéct před ruchem města. Mezi stromy dokážu mnohem lépe vypnout a na nic nemyslet. Sednu si třeba na skálu a mohu relaxovat, jak dlouho chci.

 

Ladronka

Ladronka

Nejen kvůli své práci, ale především kvůli zábavě odmala hodně sportuji. Chodím pravidelně běhat a k tomu využívám nejvíce Ladronku. Mám pejska, s ním park taky hodně navštěvuji. Ladronka je i ideální místo na uspořádání pikniku.

 

Náplavka

Náplavka na Výtoni

Na náplavku chodím především s přáteli. Je to místo, kde můžeme společně posedět, popovídat si a dát si dobré jídlo a pití. Baví mě také krmit labutě, kterých je zrovna na náplavce hodně. Takže když mám u sebe kousek pečiva, mám o zábavu postaráno.

 

Hostivař.

Hostivařská přehrada

V létě využívám Hostivařskou přehradu velice často. Je to mé nejoblíbenější místo, které můžu v tomto období v Praze navštívit. U přehrady je krásná písčitá pláž a přímo v ní příjemná čistá voda.

 

Čtěte také: Jiří Drahoš: Jaká místa mám v Praze rád