VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: PRAHA 5

Agresivní muž nadýchal skoro čtyři promile

Praha /VIDEO/ - Začal nás obtěžovat, když jsme seděli na lavičce, urážel nás, pokusil se nás napadnout – a tloukl i sám do sebe. Tak přiblížili hlídce strážníků z Prahy 5 řádění zjevně opilého muže lidé, kteří hlídku z Prahy 5 přivolali do parku u ulice Pod Kavalírkou v Košířích. O incidentu z úterního večera informovala v pátek vedoucí kanceláře ředitele městské policie Irena Seifertová.

Jednotná parkovací zóna? Nejdříve po roce 2019

Praha - Téma parkování jitří emoce. Někdo si pochvaluje nové zóny v Praze 5 a 6, stále častěji se ale ozývají i ti, které prý současný systém diskriminuje.

AKTUALIZOVÁNO

Investor představil první fázi nové smíchovské čtvrti

Praha /FOTOGALERIE/ - Nová čtvrť na Smíchově s názvem Smíchov City se zřejmě začne stavět v roce 2018. Investor představil návrhy prvních dvou bloků budov, které budou z větší části sloužit k bydlení. Celá čtvrť by mohla být hotova 12 až 15 let od zahájení stavby.

Praha vytipovala 18 míst, kde by mohla být záchytná parkoviště

Praha /TABULKA/ - Hlavní město má vytipováno 18 lokalit, kde by mohla vzniknout záchytná parkoviště P+R (park + ride). Vyplývá to z materiálu, který pro magistrát vypracoval Institut plánování a rozvoje (IPR). Ne všechny pozemky ale podle dokumentu patří Praze. Město by tak muselo nejdřív vyřešit majetkoprávní vztahy k jednotlivým pozemkům. Praha chce rovněž jednat se soukromými vlastníky o zřízení dočasných parkovišť.

Murzabajev zvítězil v Evropském poháru žokejů. Janáček byl druhý

Praha - Kazach Bauyržan Murzabajev vyhrál druhý ročník Evropského poháru žokejů ve Velké Chuchli. Na pražském závodišti zvítězil ve dvou ze sedmi dostihů, které jel, a získal 16 bodů. O dva body méně nasbíral Václav Janáček.

OBRAZEM: Smíchovskou náplavku ovládli milovníci pochoutek z ryb a mořských plodů

Praha /FOTOGALERIE/ - Milovníci rybích specialit si v sobotu na Smíchovské náplavce přišli na své. Konal se tu Fishkus 2016 – rybí a seafood festival. U několika stánků bylo možné ochutnat ryby a mořské plody, které byly připravované na různé způsoby. Návštěvníkům přálo počasí, a tak to na Smíchovské nápavce vypadalo jako na rybím trhu někde v přímořském letovisku. 

V Praze v parkovacích zónách by mohlo být možné platit přes SMS

Praha - Parkovné v pražských parkovacích zónách by mohli návštěvníci platit prostřednictvím SMS. Praha nyní začne systém prověřovat a jednat s operátory o případných podmínkách. V pátek to řekl náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD). Na změně způsobu platby se domluvili v rámci jednání o zónách zástupci města a radnic Prahy 5 a 6. Nové parkovací zóny ve zmíněných městských částech platí od 24. srpna.

Policie hledá cizince, který střílel na Zličíně

Praha - Mimořádně obtížným pátráním se podařilo najít téměř všechny aktéry konfliktu, zbývá už jen bystopovat toho klíčového: střelce. Hledá cizince z Arménie, který dlouhodobě žije v České republice.

Do silnic v Praze-Lipencích město investuje téměř 21 milionů korun

Praha - Do oprav silnic v Praze-Lipencích hlavní město investuje téměř 21 milionů korun. Opraveno bude také obratiště autobusů MHD a přibudou chodníky a veřejné osvětlení. O investici informoval v tiskové zprávě pražský magistrát.

Náraz kamionu do svodidel přinesl kolaps dopravy

Praha /FOTOGALERIE/ – Hodně špatné byly ve středu úplně všechny zprávy týkající se noční nehody kamionu na Štěrboholské spojce v Praze. Havárie nákladní soupravy mířící směrem na Prahu 5, která čtvrt hodiny před čtvrtou ranní najela na středová svodidla v místě omezení u Europarku, se neobešla bez zranění – řidiče severomoravského tahače odvezli záchranáři do nemocnice – a následně také bez dopravních komplikací, které lze označit výrazem kolaps. Ten postihl Štěrboholskou radiálu nejen ve směru jízdy k Barrandovskému mostu, ale v obou směrech; nevyhnul se ani komunikacím v okolí: především Jižní spojce a příjezdu do metropole pro „hradecké" dálnici D11.

Tisíce lidí pojedou autobusem rychleji

Praha - Čekání v nekonečných kolonách se zkrátí, slibuje organizátor pražské MHD. Vyhrazené jízdní pruhy se nově objevily na frekventované Strakonické. Vzniknou také na celé řadě dalších ulic v metropoli.

Ve Strakonické ulici je vyhrazený pruh pro autobusy MHD

Praha - Ve Strakonické ulici v Praze 5 začal fungovat ve směru do centra vyhrazený jízdní pruh pro autobusy MHD. Měří zhruba kilometr a vznikl na místě dříve odstavného pruhu. V pondělí to sdělil Ondřej Kubala, mluvčí organizace Ropid, která plánuje pražskou MHD. V rušné Strakonické ulici byl v minulosti zprovozněn pruh pro autobusy u Barrandovské­ho mostu.

V Kofárně se dobře klábosí s baristy

Praha /FOTOGALERIE/ - Jaroslav a Petr si založením Kofárny na Malé Straně splnili svůj sen. Od jejího otevření neuplynul ani rok a už je oblíbeným cílem mnoha kofeinistů. Její kouzlo ale netkví jen v šálku kávy.

Sídlo Czech Press Photo ozdobí plastika Davida Černého

Praha - Dvanáctimetrová socha Davida Černého Trifot bude lákat do nové galerie a sídla společnosti pořádající soutěž Czech Press Photo. Otevře se 14. října v Nových Butovicích. „Pražané a další návštěvníci se v něm budou setkávat s díly předních českých i světových fotografů i se street artovými a video instalacemi. Na výstavní prostor naváže restaurace, atelier, učebna, fotografický archiv snímků z historie Czech Press Phota, venkovní galerie a korzo s Černého plastikou," řekl ve čtvrtek za Czech Press Photo Radek Polák.

KRÁTCE: Prokopské údolí možná ozdobí komunitní zahrada

Praha - Komunitní zahrada by mohla vzniknout na kraji Prokopského údolí v Hlubočepech při křížení ulice Na Placích a K Dalejím. Alespoň takový plán má Praha 5, která požádala pražský magistrát o svěření pozemků pro realizaci svého plánu.

Praha 5 a 6 za dva týdny vybraly za parkovací zóny 33,5 milionu

Praha - Pražské radnice na Smíchově a v Dejvicích za první zhruba dva týdny provozu rozšířených parkovacích zón vybraly od řidičů dohromady 33,5 milionu korun. Městské části peníze předají magistrátu, který z nich zaplatí provoz zón, a poté je rovným dílem rozdělí mezi hlavní město a dotčené radnice. V úterý řekli mluvčí radnic. Magistrát loni ze všech zavedených parkovacích zón získal 330 milionů korun.

Příprava Radlické radiály si vyžádá další geologický průzkum

Praha - Příprava Radlické radiály si vyžádá další geologický průzkum. Za další průzkumný vrt a rozšíření průzkumné štoly si Praha připlatí 45 milionů. Zakázku na dodatečné stavební práce v úterý schválili pražští radní. Radlická radiála propojí Smíchov a Radlice, dokončí se tak další přímá spojnice mezi Pražským a Městským okruhem. Její délka bude zhruba 5,5 kilometru, z toho asi polovina bude v tunelech.

S Deníkem zdarma na koncert Davida Kollera v Praze

Praha /SOUTĚŽ/ - V září odstartuje v Praze série zajímavých koncertů Davida Kollera, člena legendární Lucie a Jasné páky, s jeho přáteli muzikanty současné generace. David Koller oslovil své přátele hudebníky s myšlenkou vytvořit speciální projekt, který by představil písně z jeho sólové tvorby přepracované do jiných aranží.

Žokej Myška potvrdil báječný víkend i výhrou v Chuchli

Praha - Žokej Jaroslav Myška vyhrál v pražské Chuchli v sedle Adiutanta Zlatý pohár Elektrizace železnic, nejlépe dotovaný český dostih na proutěných překážkách. V boji o nejvyšší podíl z 360 tisíc korun porazil pětici soupeřů a navázal na úspěšnou sobotu, kdy v sedle Goscatera zvítězil v poslední kvalifikaci na Velkou pardubickou.

Speciální vozy nahlásily v zónách 305 případů špatného parkování

Praha - Za první zhruba dva týdny nahlásily speciální vozy s kamerami 305 případů neoprávněného parkování v nových zónách v Praze 5 a 6. Strážníci předali 190 případů ke správnímu řízení magistrátu. U 115 nahlášených případů nebylo možné přestupek prokázat. V rozhovoru to ve čtvrtek řekl ředitel městské policie Eduard Šuster. Zavedení zón bylo podle radnic spojeno s „porodními bolestmi", nyní ale radnice nový systém většinou chválí. Vítají jej i některé opoziční strany.

KRÁTCE: Na Andělu se představují neziskové organizace

Praha - Čtvrtek je v pěší zóně na Andělu ve znamení Dne neziskovek. Od 11 do 17 hodin se zde představí na čtyři desítky neziskovek působících v odvětvích, jako je výchova a vzdělávání nebo třeba humanitární pomoc. Propagace je pro společnosti zdarma, stejně jako vstup pro návštěvníky.

Potvrzeno: za střelbu na auto na Zličíně 25 let

Praha /FOTOGALERIE/ - Beze změn ponechal ve středu odvolací senát Vrchního soudu v Praze tresty vyměřené pražským městským soudem v kauze pokusu o loupež na Zličíně, při níž 25. března 2013 zasáhla pancéřovaný vůz peněz převážející 13 milionů korun dávka ze samopalu. Podle verdiktu střílel Adolf Doležal, který si podle již pravomocného verdiktu má odpykat výjimečný trest v trvání 25 let; 12letý trest dostal jeho komplic Jan Čech.

Nemocnici Na Homolce hrozí kvůli minulosti pokuty za 45 milionů

Praha - Nemocnici Na Homolce hrozí pokuty od finančních úřadů ve výši 45 milionů korun za různé služby z let 2011 až 2013. Souvisí s vedením nemocnice v době, kdy ji vedl nyní trestně stíhaný ředitel Vladimír Dbalý. Nemocnice dosud musela v této souvislosti zaplatit pokuty 58 milionů. V České televizi to v neděli řekl ředitel nemocnice Ivan Oliva.

Dům vzplanul při odřezávání topení

Praha/FOTOGALERIE/ - Druhý stupeň požárního poplachu si v pátek dopoledne vyžádal požár střechy částečně rekonstruovaného rodinného domu ve Slivenci na okraji Prahy, který za sebou zanechal škody předběžně odhadnuté na 900 tisíc korun.

I na nádraží servírují vynikající kávu

Praha /FOTOGALERIE/ - Kde poprvé ochutnat výběrovou kávu? Co třeba na nádraží při čekání na vlak? Smíchovskému nádraží dlouho chyběl podnik s výběrovou kávou a Kafe Kolej tak mezeru vyplnilo. Nádraží Smíchov, odpolední pátá hodina. Lidé se vrací z práce, pro dnešek mají padla. Většina spěchá. Na autobus, na tramvaj, na metro, na vlak. Těší se domů. U Kafe Kolej se žádná fronta netvoří. Jen občas si někdo dopřeje odměnu za dnešní práci šálkem oblíbené kávy.

Exhibici na Náplavce vyhrál Přindiš

Praha - Vltavou na Náplavce se v úterý proháněli vodní slalomáři s biatlonovými pistolemi. Ne, autor tohoto článku se nezbláznil, skutečně tomu tak bylo. V Praze se totiž poprvé představil riverside cross. Během něj slalomáři nejprve prokličkují okolo sloupků, dopádlují ke střelnici a tam na ně čekají terče a laserové pistole.

Policisté vyváděli lidi z hořícího domu, jeden skončil v nemocnici

Praha - Do záchrany životů lidí bydlících v paneláku na barrandovském sídlišti, kde vypukl požár, se v pondělí večer zapojili i policisté z pohotovostní motorizované jednotky pražské policie. Do Dreyerovy ulice, odkud byl oheň v domě nahlášen, to hlídka měla jen pár set metrů, a tak na místo dorazila jako první. Že situace je opravdu vážná, prozrazoval v té chvíli hustý černý dým valící se z okna ve čtvrtém patře, připomněl v úterý Jan Daněk z ředitelství pražské policie. „Navíc se na balkóně jednoho z bytů nacházela žena s několika dětmi, která volala o pomoc – s tím, že byt je plný kouře a nemůžou se dostat ven," doplnil Daněk, že situace opravdu vypadala víc než dramaticky.

Praha musí upravit odvětrávání Strahovského tunelu

Praha - Hlavní město musí upravit odvětrávání Strahovského tunelu, neboť v případě požáru by mohly nastat problémy. Úpravy včetně projektu budou stát asi 45 milionů korun. V pondělí to zjistila ze schválených usnesení rady. Strahovský tunel se začal stavět v 80. letech, otevřený je od roku 1997.

Požár kulis způsobil škodu produkční firmě, nikoli Barrandovu

Praha - Páteční požár filmových kulis pro seriál Knightfall nezpůsobil škodu společnosti Barrandov Studio. Ta pouze stavěla dekorace historické Paříže. Škoda vznikla společnosti Stillking Films, která pro Američany zajišťovala produkci v Česku a pozemky sousedící se studii na Barrandově si pronajala. V pondělí to uvedl obchodní ředitel společnosti Barrandov Studio Petr Tichý. Oheň podle odhadů způsobil škodu až 100 milionů korun. Příčinu požáru odhalí až odborná znalecká zkoumání.

AKTUALIZOVÁNO

Hasiči zlikvidovali požár na Barrandově, s policií zjistí příčinu

Praha - Příčinu pátečního požáru filmových kulis v ateliérech na pražském Barrandově, který podle odhadů způsobil škodu až 100 milionů korun, odhalí až odborná znalecká zkoumání. Policejním a hasičským vyšetřovatelům se ji zatím nepodařilo určit. Na místo byl proto přizván specialista z Kriminalistického ústavu v Praze. Novinářům to sdělila mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Oheň vypukl v pátek odpoledne, hasiči ho definitivně zlikvidovali v sobotu před sedmou hodinou ranní.

Středověké městečko zničil filmařům požár, shořelo sto milionů

Praha – Obrovský požár likvidovali pražští hasiči v pátek vpodvečer ve filmových ateliérech na Barrandově. Plameny, které byly ohlášeny krátce před půl šestou, zničily filmové kulisy – stovky metrů čtverečních středověkého městečka připraveného k natáčení zahraničního filmového štábu.

Praha 5 podepsala nájemní smlouvu s firmou na stavbu ruského kola

Praha - Vedení Prahy 5 podepsalo smlouvu o nájmu pozemku na Hořejším nábřeží pro stavbu tzv. ruského kola se společností Timsbury Capital. Ta chce kolo vybudovat. Firma musí ale sehnat řadu souhlasných stanovisek včetně toho od památkářů. Podle serveru lidovky.cz musí firma všechna razítka sehnat do konce roku 2017, pokud se jí to nepodaří, smlouva bude ukončena. Kolo má být vysoké 60 metrů. Proti stavbě protestuje opozice i část obyvatel, kteří již sepsali petici.

Nejvhodnější místo pro novou budovu magistrátu je Na Knížecí, vyplývá z analýzy

Praha - Nejvhodnější lokalitou pro vybudování nového sídla pražského magistrátu je pozemek na Knížecí v Praze 5 na místě nynějšího autobusového terminálu. Vyplývá to z analýzy posouzení lokalit pro nové umístění magistrátu, kterou v pátek schválili pražští radní. Zda bude město novou radnici stavět, ale zatím není rozhodnuto. Analýzu si Praha nechala vypracovat s ohledem na konec nájmu Škodova paláce v roce 2028. Autorem analýzy je Institut plánování a rozvoje (IPR).

Kontrolní auto v modrých zónách nasnímá denně 20 tisíc značek

Praha - Speciální vozidlo s kamerami kontrolující auta v nově zavedených zónách v Praze 5 a 6 zvládne denně zaznamenat 20 tisíc registrač­ních značek. Uvedl to dnes magistrát. Po Praze jezdí čtyři taková auta, registrační značku vozu bez oprávnění odešlou elektronicky městské policii, která ji následně postoupí magistrátu. Úřad pak zahájí správní řízení.

Na území Prahy 5 a 6 začínají platit parkovací zóny

Praha /FOTOGALERIE/ - Na území Prahy 5 a 6 ve středu začínají platit zóny placeného stání. Firma Eltodo, dodavatel systému, postupně strhává přelepy značek, přičemž tam, kde značky nejsou, již zóny platí. Všechny značky budou platné do neděle. Parkovací automaty jsou v provozu všechny. Ve středu to řekla mluvčí Eltodo Lidmila Kábrtová. Pokud budou chtít řidiči zaparkovat, musí mít zanesenu registrační značku v systému na úřadě. V ulicích už jezdí speciální auta s kamerami, které snímají značky. Pokuty za špatné parkování uděluje magistrát, stejně jako v dosavadních zónách v centru.

KRÁTCE: Pět školních zahrad ozdobí nové herní prvky pro děti

Praha - Městská část Praha 5 nechá v zahradách pěti objektů mateřských a základních škol provést stavební práce za 4 miliony korun. „Většinou jde o umístění herních ploch a prvků a související terénní práce. V zásadě se to týká úprav, o něž školy samy požádaly. Vše by mělo být hotové na podzim," říká zástupce starosty Vít Šolle.

Zličín: Parádní atmosféra na chátrajícím stadionu

Praha /FOTOGALERIE/ - Co se děje ve fotbale, to je příšernost! Pelta ven a Berbr ven, Damková ven! Tak zhruba takhle vypadalo celé jaro v klubu FC Zličín, jenž zkusil i bojkoty. Vedení vyzývalo, aby jej podpořily i další kluby. Marně. Ale před letošní sezonou se situace „odchodem" Damkové uklidnila. Jak se chovají na Zličíně teď? Uvidíte: je dalším klubem, kterého zkoumal „Sportovní detektiv".

KRÁTCE: Radnice připravila tři akce podporující integraci cizinců

Praha - Kurzy a semináře na podporu integrace cizinců žijících na území Prahy 5 připravila její radnice. V září proběhne bezplatný kurz českého jazyka, seminář Jak získat státní občanství v České republice a Dětský den. Kurz češtiny s padesátihodinovou dotací začne 5. září, potrvá do prosince a je určen pro začátečníky. Podmínkou zapsání do kurzu je složení vratné motivační zálohy.

Praha 5 snížila na Smíchově povolenou rychlost na 30 km/h

Praha - Radnice Prahy 5 sníží na Smíchově a dalších částech svého území nejvyšší povolenou rychlost na 30 kilometrů v hodině. Hlavním důvodem je snaha o zvýšení bezpečnosti. Ve čtvrtek to sdělila mluvčí Prahy 5 Helena Šmídová. „Třicítka" začne platit od středy 24. srpna, kdy budou na Praze 5 zprovozněny zóny placeného stání. Snížení rychlosti ne nebude týkat významných komunikací jako je Strakonická či Plzeňská.

V nových modrých zónách budou moci parkovat i nerezidenti

Praha - V nových modrých zónách v Praze 5, 6 a 8 budou moci až tři hodiny parkovat i lidé, kteří v nich nebydlí. Ve čtvrtek to to řekl mluvčí pražského magistrátu Vít Hofman. V Praze 1 až 3 a 7 bude platit zatím stávající systém, kdy je možné si koupit parkovací lístek na dvě či deset hodin na úřadě.

Obyvatelé v Zubatého 1 na Smíchově si mohou dům odkoupit

Praha - Obyvatelé funkcionalistického domu v Zubatého ulici na Smíchově si budou moci dům odkoupit. Pražští radní dnes schválili záměr radnice Prahy 5 dům nájemníkům odprodat za 53,6 milionu Kč se slevou 5,4 milionu. V úterý pražský radní Radek Lacko (ANO). Radnice Prahy 5 dům za vlády exstarosty Milana Jančíka (tehdy ODS) prodala firmě Denika Real 2000. Prodej obyvatelé napadli a u soudu po několika letech trvajícím sporu nakonec uspěli.

Lidé ze Šmukýřky se bojí nové zástavby

Praha /FOTOGALERIE/ - Začátkem července prodal stát zahrady v těsném sousedství bytových domů v pražských Košířích. Zdejší obyvatelé o dražbě netušili a nyní se obávají, že jim místo zeleně vyrostou pod okny nové domy. Klidná a žádaná lokalita ležící v zeleni, tak jsou dnes označované Košíře v Praze 5. Jenže o lukrativní oblast projevují velký zájem i developeři, kteří zde hledají místa, kde by mohli stavět.

Kavárenská zlodějka prý sebrala kabelky a věci za půl milionu

Praha /VIDEO/ – Minulost recidivistky je jasná – a její nepoučitelnost evidentní. Tak smýšleli kriminalisté II. obvodu pražské policie o ženě, kterou dopadli jako podezřelou z rozsáhlé série kapesních krádeží – a podali tudíž státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí do vazby. Nepochodili – byť podezřelá má podle jejich účtovávání na triku pěknou řádku zlodějských akcí. Patnáct krádeží se škodou vyčíslenou prozatím na půl milionu korun. A to ještě není sčítání všech hříchů u konce!

Na Žvahově vře spor o bezpečnost dětí

Praha - Taneční centrum Praha tvrdí, že jejich studenty ohrožují auta, která projíždějí areálem Pod Žvahovem v Praze 5 do sídla společnosti Dantik. Ta to ale důrazně odmítá a tvrdí, že bezpečnost je zajištěna. Už jedenáct let sídlí Taneční centrum Praha konzervatoř v hlubočepském areálu Pod Žvahovem. Po letech se sem navíc loni v září vrátili i školáci. V hlavní budově byla otevřena přípravná a první třída, která spadá pod ZŠ Kořenského. Místo se tak opět postupně zaplňuje dětmi.

Známé pražské kašny jsou opět v provozu

Praha - Dvě nefunkční kašny v Praze 5 byly opět uvedeny do provozu. V první z nich, ve fontáně Propadliště času na náměstí Kinských, bylo osazené nové čerpadlo. Složitější situace, která si vyžadovala práci specializované firmy, byla u Medvědí fontány na náměstí 14. října.

OBRAZEM: Na Náplavce se sportuje a fandí

Praha - Bohatý kulturní program, „ochutnávku" olympijských sportů a sledování našich sportovců v Rio de Janeiro na velkoplošné LCD obrazovce mohou od včerejška návštěvníci Smíchovské náplavky. Pod vedením trenérů sportovních klubů si zde a na přilehlém multifunkčním hřišti mohou návštěvníci také vyzkoušet cvičné lodě, atletiku, golfové odpaliště, fotbal nebo basketbal či lezeckou stěnu.

Kontroverzní betonové květináče jsou na prodej

Praha /FOTOGALERIE/ - Přes 60 obřích betonových květináčů je k mání. Praha 5, jež prodává kus za 35 tisíc korun, už hlásí první zájemce. Velké betonové květináče pořídila Praha 5 za vlády starosty Milana Jančíka za zhruba 19 milionů korun z evropských dotací.

Homolka uspěla s odvoláním proti třímiliardové pokutě

Praha - Nemocnice Na Homolce uspěla s odvoláním proti třímiliardové pokutě, kterou jí loni vyměřil Finanční úřad pro hlavní město Prahu za porušení rozpočtové kázně v letech 2011 až 2013, kdy ji vedl nyní trestně stíhaný ředitel Vladimír Dbalý. Médiím to v pondělí řekla mluvčí nemocnice Martina Dostálová. Podle úřadu měla nemocnice zaplatit pokutu 2,993 miliardy korun, nebude platit nic. Odvolací finanční ředitelství v Brně uznalo argumenty nemocnice v jejím odvolání za oprávněné a kontroverzní rozhodnutí finančního úřadu zrušilo, uvedla mluvčí.

Okradené seniorce mladý pachatel snadno utekl

Praha - Mladík si troufnul na seniorku. Tohle hodnocení, jež pro dotyčného opravdu nevyznívá lichotivě, mají kriminalisté II. obvodu pražské policie pro pachatele, který se před měsícem nerozpakoval sebrat 86leté ženě peněženku. Stalo se to v neděli 7. července před obchodním domem V Mukařovského ulici v pražských Stodůlkách, připomněla v neděli Iveta Martínková z ředitelství pražské policie.

OBRAZEM: Mistrovství světa se poprvé jede v Praze

Praha /FOTOGALERIE/ - První juniorský světový šampionát RC modelů silničních automobilů, jehož spolupořadatelem je Praha 5, se koná až do neděle 7. srpna v hale Sparty Podvinný mlýn. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT