Partička vystoupí v Praze vůbec poprvé v otevřeném venkovním prostoru, současně také naposledy.

Vystoupení v areálu Žluté lázně v Podolí se bude konat jako poděkování všem, kteří ji v rámci letní tour podpořili. „Ostatní představení Partičky jsou podle našich informací naplánovaná po celé republice do kulturních domů a divadel. Žluté lázně jsou tedy opravdu posledním místem, kdy je možné vidět tyto čtyři komiky se svým doprovodem na živo venku, konkrétně u nás na travnaté pláži," říká Milan Heidler, výkonný ředitel firmy Taiko, která je provozovatelem Žlutých lázní.

Párty bude

Herci slibují v rámci své show nejen artistické číslo, ale také „lázeňské" vybavení. „Do Žlutých lázní chystáme ručníky, osušky, ploutve a kruh," upřesňuje Michal Suchánek. Na vystoupení se těší také Igor Chmela. „U vody jsme, myslím, ještě nehráli, do lázní se těším, ostatně jako každý jiný. Show určitě nebude stejná, protože přijdou jiní diváci, kteří si řeknou, co chtějí za hry a kdo v nich má hrát. Párty ale bude, to je jasná věc, bez toho už se nehraje," usmívá se Igor Chmela.

Představení trvá 75 minut a bude se konat za každého počasí. Vstupenky je možné koupit v předprodeji Ticketstream i přímo v areálu Žluté lázně za 480 korun. Další informace najdete na webové adrese www.zlutelazne.cz a www.partickanavzduchu.cz.

Soutěžte o dvě vstupenky na nedělní představení Partička na vzduchu, které se koná v areálu pražských Žlutých lázních v neděli od 16 hodin. Stačí správně odpovědět na otázku, odpověď poslat prostřednictvím SMS na telefonní číslo 606 635 288 a být osmý v pořadí. Pak vyhrajete dvě vstupenky. Výherce redakce kontaktuje.

Soutěžní otázka: Kdy se vysílal první díl pořadu Partička? Bylo to:

a) 18. března 2011
b) 18. prosince 2011
c) 18. ledna 2012
d) 18. března 2012 

Partička

Původně byla Partička vysílána na Slovensku, kde se několikrát objevili i čeští komici Michal Suchánek a Richard Genzer. První, koho napadlo, že by i v Česku mohl být obdobný pořad, byl zřejmě Suchánek. Ondřeji Sokolovi byla nabídnuta režie, on však nabídku odmítl a projevil zájem stát se hercem. Právě Sokol pak oslovil s nabídkou hrát v Partičce svého kolegu Igora Chmelu.

Obrovský divácký zájem o Partičku pravděpodobně nastal díky prezentaci na sociálních sítích, zejména na Facebooku, kde profil Partičky spravují sami kluci z Partičky. Richard Genzer slíbil, že když facebooková stránka získá 100 000 fanoušků, zatančí u tyče jen v tangách. Stotisící fanoušek se na profil Partičky připojil na podzim 2011. Genzer svůj slib splnil, zatančil u tyče v Celetné ulici, i když mu byla příšerná zima a okolí se smálo, až se za břicho popadalo. Nyní Partička útočí na hranici čtyř set tisíc fanoušků.

Partička se začala točit v divadle La Fabrika. Během působení v La Fabrice byla scéna několikrát změněna. Začátkem roku 2012 se celá Partička přesunula do RockOpery, kde byla scéna opět výrazně upravena a natáčí se tam dodnes.