Na exponáty nesahat? Ne, tohle upozornění ve vinohradském Drive House neplatí. Ve třech patrech tu v sobotu i v neděli vystavují muže, kterých se návštěvníci mohou klidně dotýkat. Nevadí, když se budou červenat. Nelekejte se, když dojde k erekci. Pro případ vyvrcholení jsou připraveny gumové rukavice…

V pražském Tančícím domě se na jaře konala výstava nahých žen, kterou zorganizoval právě Petreje pod hlavičkou Voayer. První nevšedně laděnou expozici (často s BDSM tematikou) si prohlédli v Bratislavě v září 2016. Zájem byl veliký.

Slovenského umělce se prý tázali, kdy vystaví také mužská těla. "Nastal čas, vyhovět těmto požadavkům a nabídnout lidem skutečně životní zážitek při pohledu na nahé muže. Je to velká výzva. Cítím se jako před první Výstavou nahých žen. Rovněž jsem vůbec netušil, zda výstava zaujme, zda se na ní někdo přijde podívat." vysvětluje autor.

V neděli jsou k dispozici čtyři termíny, vstupenky stojí 700 korun. Během hodiny a půl lze vidět (a osahat) jedenáct mužů, kteří většinou mají masku přes obličej. Na facebookové události zve ve videu jedna z modelek předchozích výstav:"Tak co, zvrhlíci? Přijdeme tam?"