Na Staroměstské náměstí přilákal hudební program stovky lidí. Po první kapele vystoupila zpěvačka Ewa Farna, na kterou se přišli podívat i fanoušci z Polska, kde Farna často vystupuje. Po ní nastoupil hudebník Kapitán Demo, během večera se představí ještě Celeste Buckingham, skupina PSH a Majk Spirit.

Koncerty přilákaly všechny věkové kategorie

Zatímco program na první koncert lákal spíše mladší ročníky, na Václavském náměstí byli lidé všech věkových kategorií. Jako první se představil Ivan Mládek, po něm následoval akustický set skupiny Slza, po které nastoupil americký jazzový trumpetista slovenského původu Laco Déczi. Po něm vystoupí zpěvák a skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý.

Ve 20.00 bude hudební program přerušen kvůli videomappingu na budovu Národního muzea a program zakončí poprockový zpěvák Michal Hrůza.

V neděli se bude na Staroměstském náměstí konat koncert Českého rozhlasu k výročí vzniku Československa, na kterém vystoupí Tomáš Klus a slovenská skupina No Name. Poté při koncertu Největší hity století zazpívají například Karel Gott, Lucie Bílá, Marta Kubišová, Helena Vondráčková, Eva Pilarová, Jiří Suchý nebo Jaroslav Uhlíř.