Hosty na zastávce v pražské Hybernii budou kytarista Michal Pavlíček a zpěvák Dan Bárta. S Pavlíčkem Müller loni spolupracoval na albu Sociální síť, s Bártou absolvoval několik turné, například Potichu Tour v roce 2012. „Richardovi se neodmítá. Když mám čas, rád ho uvidím, i lidi kolem něj, kapelu a tak," řekl ke koncertu v Praze Bárta

Müller navázal na předchozí „narozeninová" alba

Müller si nahrávku 55 nadělil ke svým 55. narozeninám, které připadly na 6. září. Navázal tak na svá předchozí „narozeninová" alba s názvy 33 a 44. Nahrávka 55 je první v obsáhlé diskografii Müllera, na které se nepodílí autorsky ani jako skladatel ani jako textař. Všechny skladby na nové album napsal Ondřej Brzobohatý, autorem textů je Peter Uličný.

Müller v 80. letech se skupinou Banket vydal album Bioelektrovízia s hitem Po schodoch. Na začátku 90. let nastartoval úspěšnou sólovou dráhu. Natočil mimo jiné úspěšné desky Neuč vtáka lietať, Nočná optika a Koniec sveta. V roce 2000 vyšlo album s Horáčkovými texty – Richard Müller a hosté a o rok později 01. S americkými muzikanty produkoval Monogamný vzťah. Jeho další dvě alba měla názvy Už a Ešte.

Čtěte také: Show Roots uvede Cirk La Putyka v prostoru Jatek 78