Humor, který diváky nenechá v klidu. Témata, o kterých se nemluví. Večerem doprovodí dvoučlenná jazzová kapela, jejichž vystoupení dá v průběhu večera návštěvníkům prostor občerstvit se na baru a popovídat s přáteli.

První představení se uskuteční ve čtvrtek 25. února, a protože se vše odehraje v Grévinu, který je plný slavných osobností minulosti i současnosti, bude se jednotlivými výstupy volně prolínat téma celebrity a sláva.

Stand-Up nemá žádné hranice

Stand-Up komedie je na západě tradiční formou zábavy s kořeny až do 18. století. V Česku zatím Stand-Up komici mnoho prostoru nenašli. I když někteří baviči měli velmi podobnou prezentaci (lidé jako Vladimír Menšík, Miroslav Donutil nebo Miroslav Horníček), jejich základy vycházely z předrevolučních estrád.

V posledních letech se však tento žánr dostává do centra dění. Jednoduše proto, že humor je mu vlastní a nebere si servítky. Pravý Stand-Up nemá žádné hranice. Neexistuje něco jako příliš sprostý vtip nebo příliš velké tabu. Existuje jen dobrý a špatný vtip. A ty druhé v Grévinu nebudou.

Čtěte také: Půl milionů vlasů a pravé zubní protézy. Výroba voskových figurín je řehole