„Videoklip jsme natáčeli způsobem tzv. na pankáče. Prostě jsme sedli do auta s foťákem a drony. Vygooglili jsme si pár věcí a co se nám zalíbilo, to jsme nabrali. Jsou tam zásadní místa jako Tatry, pražské střechy, hotel Sonáta, nebo střecha hotelu Kyjev v Bratislavě,“ popsal frontman kapely.

Duet s Karlem Gottem

Nedávno také No Name spojili síly s Karlem Gottem v písničce Kto dokáže „Tento kus jsme v playlistu dosud neměli, zařadili jsme ho do něj až na jarní turné. Na základě zatím odehraných koncertů mohu směle prohlásit, že tato píseň patří mezi vrcholy večera,“ pochvaloval si Igor Timko v rozhovoru pro Deník.

NO NAME, koncert
čtvrtek 11. dubna
Forum Karlín Praha
Vstupenky: 690, 790 Kč

Poslední deska No Name vyšla v roce 2015. Od té doby vydávají jen singly. „Naše aktivita se vzhledem ke třem letům od vydání posledního alba S Láskou může zdát jako utlumená, ale doma v Košicích žijeme plnohodnotné životy s našimi rodinami. A jelikož je v kapele druhá vlna malých dětí, přijde mi neadekvátní honit kolegy do studia,“ vysvětlil Timko, proč už kapela skoro čtyři roky nenahrála desku.

Kapela No Name má za sebou devět řadových alb, DVD a audio výběry. V současné době se zaměřuje hlavně na živé koncertování. Zpěvák kapely ale zároveň nevylučuje, že skupina v budoucnu natočí album.

Na novinkách pracují

„Nemám pocit, že jsme nějak nečinní. Samozřejmě, že na nových věcech se pracuje, ale jak jsem zmiňoval, aktuálně nás prioritně potřebují děti a manželky,“ dodal Timko.