„To, co by se po šesti letech čekání na novou desku zdálo jako málo nápadité, je ve skutečnosti velice citlivě sestavené a v mnoha ohledech překvapivé album, které ocenili posluchači i recenzenti,“ řekla Larisa Blichová za pořadatele koncertu.

Kritici vyzdvihovali zejména ženskou jemnost, eleganci a nadhled, se kterým Imbruglia podává své akustické verze, například Instant Crush od Daft Punk, Cannonball od Damiena Rice, Friday I'm in Love od The Cure či Only Love Can Break Your Heart Neila Younga.

Úspěšný hit Torn

Nejen své poslední album přijede zpěvačka představit svým fanouškům na konci listopadu. Dojde i na její největší hity z konce devadesátých let a prvního desetiletí nového milénia.

Zpěvačka vystoupí dnes 30. listopadu v pražském SaSaZu. Vstupenky jsou v prodeji na webu predprodej.cz.

Zpěvačku, která se koncem devadesátých let proslavila hitem Torn, znají fanoušci i díky písním jako Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression nebo Shiver.

Seriály i filmy

Po úspěchu se singlem Torn prodala Natalie sedm milionů kusů svého debutového alba Left of the Middle a skladba má na YouTube dosud bezmála 110 milionů zhlédnutí.

Natalie Imbruglia vydala pět řadových alb a jednu výběrovku singlů. Je známá svou pracovitostí a angažmá v několika uměleckých oblastech. V mládí nastartovala hereckou kariéru v populárním seriálu Neighbours, později hrála i v několika filmech, například. Johnny English a Underdogs.

Díky své kráse se stala hlavní tváří známé kosmetické značky. Vedle umění se ale věnuje i charitativním projektům, je označovaná za aktivní filantropku.

V roce 2003 se Natalie provdala za frontmana hudební skupiny Silverchair Daniela Johnse. Bohužel se v roce 2007 rozvedli. Ve věku 42 let se znovu neprovdala a je navíc bezdětná, ale často v rozhovorech tvrdí, že má ještě čas a jednou by dítě chtěla.

Natalie Imbruglia
Čtvrtek 30. listopadu od 20 hodin
SaSaZu, Praha
Vstupenky: stání 990 Kč

Hity
Torn, Shiver, Big Mistake, Smoke, That Day, Wrong Impression …