Téměř tři hodiny dlouhý ceremoniál, na jehož konci bylo vítězství Hnilicové, se na první pohled příliš neodlišoval od věhlasnějších soutěží Miss ČR a České miss. Krásné ženy na pódiu doplňoval pohotový moderátorský pár Libor Bouček a Daniela Písařovicová, v porotě zasedly Iva Kubelková nebo Miss ČR 2002 Kateřina Průšová.

Vítězce Hnilicové sice oproti „obyčejným“ miss chybí nějaký ten centimetr, měří „jen“ 167 centimetrů, ale jinak porotu i další přítomné v Top hotelu okouzlila dokonalou postavou. A oproti jejím slavnějším kolegyním také mohla upřímně slíbit, že ji hvězdné manýry nepotkají.

„Nic takového,“ zareagovala na dotaz, zda bude kvůli vítězství nějak měnit osobní život. Hnilicová chodí s technikem Tomášem a studuje první ročník České zemědělské univerzity v Praze.

S titulem Miss hasička si Hnilicová odnáší také luxusní televizi, LCD televizor, dárkový koš s kosmetikou za deset tisíc korun, zájezd, zlatý mobilní telefon a další ceny. „Jestli to všechno unese, tak ji obdivuji,“ zareagoval při čtení výčtu cen moderátor Bouček. Aby to vítězka neměla tak těžké, získala také na půl roku drahý automobil.

Hnilicová zvítězila v konkurenci dalších 72 mladých hasiček. Titul první Vicemiss hasička ČR 2011 si odnesla dvaadvacetiletá Veronika Biskupcová z Hranic na Moravě, druhou Vicemiss se stala dvacetiletá Kateřina Mikulová z Čeperky na Pardubicku.