Jako mimořádní hosté vystoupí přední interpreti světové hudební scény. Můžete se těšit na Panochovo kvarteto - soubor, který představuje špičku v interpretaci kvartetní hudby a zároveň je považován za vynikajícího představitele české kvartetní tradice. Dalším hostem bude sopranistka Maida Hundeling, známá ze všech největších světových operních scén. Koncert obohatí svým vystoupením také přední světový violoncellista Jiří Bárta a rovněž držitel Thalie tenorista Jan Vacík.

Koncert Tomáše Pfeiffera

Pfeiffer zahraje na Vodnářský zvon 

Tomáš Pfeiffer představí svůj multimediální projekt, ve kterém jsou tóny Vodnářského zvonu doplněny speciální parabolickou projekcí. Filmové záběry jednotlivých skladeb jsou inspirovány každodenním životem a souzní s hudební částí programu.

V závěrečné části večera mohou návštěvníci přijít až k Vodnářskému zvonu, zlehka se jej dotknout a prožít jeho rezonance. Pražskému publiku se tak nabízí mimořádný kulturní zážitek, možnost setkání s Vodnářským zvonem Tomáše Pfeiffera a hudebníky světového významu. Prostředí Betlémské kaple, která v sobě nese stopy historie, je příhodným místem pro tento unikátní koncert.

Koncert se koná 15. 10. 2016 v 19. 00 hod. v Praze, Aula Českého vysokého učení technického v Praze – Betlémská kaple, Betlémské nám. 4.
Čeká vás neopakovatelný hudební večer.
Pokud si jej nechcete nechat ujít, můžete si výhodně zakoupit vstupenky v předprodeji na e-shopu: www.dub.cz, v síti TICKET ART, tel.: 222 897 333, www.ticket-art.cz.rezervace@ticket-art.cz. Více informací naleznete na www.dub.cz a na tel. 603 723 713. Přijďte, budete vítáni.