Představení už vidělo přibližně patnáct tisíc diváků a na závěr si vždy vysloužilo standing ovation. A tak se výkonný producent tohoto projektu Michal Mückstein rozhodl za tento skvělý výsledek obdarovat účinkující. „Všichni jsou tak skvělí, že mě baví se chodit koukat na všechny varianty obsazení, které se zatím poskládaly, a chci Mefista vidět znova a znova, abych ho znal nazpaměť," odůvodnil své počínání producent. Umělci celý rok lítají z divadla do divadla, hrají jedno představení za druhým a nemají na sebe příliš volného času. A není tomu jinak ani před Vánocemi.

Všichni interpreti z muzikálu Mefisto za sebou mají velice náročné období, protože přípravy inscenace probíhaly za dramatických okolností. Během zkoušení došlo ke změně režiséra a na poslední chvíli se také změnila alternace v hlavní roli, kdy Jiří Zonyga nahradil Jana Ježka. S touto změnou se museli všichni zúčastnění sehrát, což není vůbec jednoduché. Všem se to ale podařilo fenomenálně.

Právě proto si zaslouží, aby je někdo hýčkal, opečovával a rozmazloval. Zkrátka, aby mohli na chvíli vypnout. A tak si herci a zpěváci Karolína Gudasová, Dita Hořínková, Iva Marešová, Michal Novotný a Jiří Zonyga našli ve svém přeplněném diáři čas a odskočili si z divadla Hybernia do nákupního centra, kde navštívili prodejnu Dermacolu. Tam na ně čekalo mnoho krásných vánočních překvapení. V prodejně panovala vánoční atmosféra, během které si herci vybírali dárečky, zobali cukroví, testovali parfémy. Nakonec si mohli některou z vůní vybrat a odnést domů.