„Je to neskutečné, sám tomu pořád nějak nevěřím. Ještě před pěti lety jsme byli malá kapela o třech lidech, najednou je nás sedm a budeme stát ve vyprodané O2 areně. Čekáme čtrnáct tisíc lidí. Horní čtvrté patro jsme nechali zavřené, protože náš koncert je o energii. Ze čtvrtého patra by ji posluchači necítili,“ doplňuje bývalý bubeník Chinaski.

Bude tak náročný den vyžadovat nějakou speciální přípravu? „Naše příprava je vždycky stejná, nějaké ty panáky a šampaňské… Ano, je to velký den, ale proč se zbytečně stresovat,“ směje se raper, který s tímto žánrem začal před dvaceti lety. Dnes v něm v Česku patří ke špičkám, spolupracuje se zahraničními producenty.

„Nikdo z nás nečekal, že oslovíme takovou hromadu fanoušků. Je to pro mě malý zázrak. Ale možná to bude trochu i tím, že jsme svým způsobem vystoupili z žánru, nebo řekněme ze škatulky čistého rapu. Jsme teď kapela, která vytvořila nový subžánr,“ dodává Marpo, pro něhož rap znamená to, že může lidem předat něco ze svých zážitků, myšlenek nebo psychických stavů. „Má velkou výpovědní hodnotu.“