V průběhu víkendu budou pražské ulice patřit nejen maratónským běžcům, ale všem zúčastněným. Úderem 14. hodiny se v sobotu rozezní první údery bubnů. Podél trati – v samém centru města a na Staroměstském náměstí – zahraje několik desítek kapel. Na karnevalu, který se ponese v duchu temperamentních latinsko-amerických a afrických rytmů, nebudou chybět čeští a zahraniční bubeníci, tanečníci či kejklíři. Zatímco dříve byli zváni zejména bubeníci z Německa, letos vsadili pořadatelé na české formace.

Vystoupí jak sedlčanská Marimba, tak i Tam Tam Batucada. Na karnevalové veselí plynule naváže charitativní koncert, na kterém vystoupí Guločar, Navigators, Soil či kapela Sopoty, která loni vyhrála Talent Marathon Music Festival. Od 15. hodiny se podél trati (v Pařížské ulici, na Rohanském nábřeží, na Národní třídě, Smetanově nábřeží, v Revoluční ulici, u Prašné brány a v dalších pražských destinacích) rozezní dvouhodinový koncert celkem 40 formací, jež prošly zatěžkávacími zkouškami klání Talent MMF.

Pokud ani před 20. hodinou nebudete mít hudby dost, můžete se přemístit do festivalového areálu centra Chodov, kde bude po několikaměsíčních přípravách zrealizován projekt Out of Home. Na podporu dětí opouštějících dětské domovy vystoupí slovenští No Name, Peha, čeští Gipsy.cz, Lenka Dusilová či hiphopová formace PSH. Kromě hudby čeká účastníky vstup patrona projektu, herce Ivana Trojana, a půlnoční překvapení.