K tomuto jubileu připravuje nové album, které vychází u vydavatelství Supraphon. Půjde o vůbec první vystoupení „Zlaté slavice" v největší tuzemské hale. Koncert má podtitul Fifty Fifty. Vstupenky v cenách od 490 korun jsou v prodeji v síti Ticketportal.

„O2 arena se mi v minulosti párkrát nabízela, ale já čekala na mimořádný okamžik - a ten právě přichází. Chci své kulaté narozeniny pořádně oslavit a pozvat co nejvíce fanoušků. Ať všichni slyší, že tu jsem a rovnou říkám, že ještě nějakou dobu tu budu… svých 50 let považuji za krásné uzavření první poloviny života a bez dlouhého zdržování hurá do druhé," řekla s úsměvem Lucie Bílá.

Ta byla hudební akademií oceněna titulem zpěvačka dvacetiletí a svými fanoušky koncem listopadu opět zvolena jako Zlatá slavice - tentokrát již po osmnácté. 

Zpěvačka, která prodala více jak 4 miliony nosičů a pyšní se zároveň 15 tituly Zpěvačka roku v anketě „TýTý", se v příštím roce nejprve fanouškům představí v dubnu v Bratislavě při mega akci, kterou pod názvem „Showprogram" připravuje režisér Jeffo Minařík a se zhruba půlročním odstupem pak v O2 areně.

Neopakovatelná show a velkolepý zážitek

„V Bratislavě chceme připravit obrovskou neopakovatelnou show, obrovské jeviště, techniku, světla a exkluzivní hosty, v Praze naopak půjde o velkolepý hudební zážitek za doprovodu symfonického orchestru, mé kapely, pianisty Petra Maláska a velkého pěveckého sboru," uvedla dále Lucie Bílá. A na co se mají fanoušci těšit?

„V Bratislavě to bude pastva pro oči a v Praze pro uši i srdce, proto mají oba koncerty podtitul Fifty Fifty. Ráda bych dala každému to, co má rád a taky to, co ode mne očekává. Oba koncerty, které nesou stejný název, budou po všech stránkách výjimečné i pro mě, nikdy jsem nic podobného nachystala a už teď se na to těším jak malá holka, bude to zážitek tak velký, že mě až mrzí, že mi bude padesát jen jednou," dodala se smíchem Lucie Bílá.

Zároveň zpěvačka intenzivně pracuje na novém albu, které by mělo vyjít u vydavatelství Supraphon příštím roce.

Čtěte také: Zpěvačkou roku Bílá, Ortel oceněn dvakrát. Gott si přišel pro dalšího slavíka