Za pořádající agenturu Live Nation o tom v pondělí informoval Petr Novák. Vstupenky budou v prodeji od 27. června, cena činí 890 až 1490 korun.

Kravitzovo album Strut obsahuje 12 skladeb. „Tato nahrávka mne přivedla zpět na místo, které na hudbě tak moc miluji, zpět k pocitům, které jsem měl, když jsem byl ještě na střední škole. Je skutečně rokenrolová, je syrová, má duši a vznikla opravdu velmi rychle," uvedl Kravitz.

Jak je zvykem, Kravitz na albu hraje na kytaru, basu, klávesy, bicí a perkuse, a celé ho i produkoval. Ke konečnému mixu desky si pak vybral uznávaného Boba Clearmountaina, který se v minulosti mimo jiné podílel na Let's Dance" od Davida Bowieho, Tattoo You od The Rolling Stones nebo na Born in the U.S.A. od Bruce Springsteena.

Kravitz překročil žánry i styly a během 26 let trvající hudební kariéry prodal více než 38 milionů alb po celém světě. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny Grammy a zároveň je v této anketě držitelem rekordu pro nejčastěji oceňovaného umělce v kategorii „Nejlepší mužský rockový hlasový výkon".