Do metropole se na stejné místo vrátí po dvou letech od své zastávky při Aphrodite: Les Folies Tour. 

„Jako předskokan se divákům představí anglická houseová dvojice mladých producentů Third Party, která celý večer otevře," řekl Petr Novák z pořádající agentury Live Nation. Dodal, že vstupenky jsou nadále k dispozici ve všech prodejních místech společnosti Sazka a budou i těsně před koncertem na pokladnách O2 areny.

Koncertní turné začalo ve Velké Británii a zahrnuje 31 vystoupení v 15 zemích, včetně 12 koncertů ve Velké Británii a Irsku.

Minogue na předchozích zastávkách v programu nabídla i nový singl Into The Blue, který se po vydání vyšplhal na 12. příčku hitparád. Z nového alba Kiss Me Once dále její fanoušci v Praze pravděpodobně uslyší skladby Beautiful, Kiss Me Once, Les Sex, Million Miles a Sexercize.

Chybět neboudou hity

Nebudou chybět ani převzaté skladby Kids od Robbieho Williamse, Need You Tonight z repertoáru skupiny INXS a hit The Loco-Motion od písničkářky Carole Kingové, který v 60. letech proslavila zpěvačka Eva Boydová vystupující pod uměleckým jménem Little Eva. Právě s remakem skladby The Loco-Motion, který se držel na prvním místě australské hitparády po dobu sedmi týdnů a stal se z něj v 80. letech největší singlový hit v Austrálii, vstoupila Minogue v roce 1987 na hudební scénu.

Zpěvačku proslavila komerčně velmi úspěšná alba, která ale příliš nezaujala kritiky. Lepšího uměleckého ocenění se Minogue dočkala při návratu na hudební scénu po úspěšném boji s rakovinou prsu na konci 90. let s albem Light Years.

Držitelka Řádu britského impéria za svůj přínos k hudbě při svém posledním koncertu v Praze vystoupila na obřím pódiu ve tvaru srdce z více než milionu částí. Jeho součástí bylo i sedm výtahů a 30 vodních fontán. Podle zástupce pořádající agentury Nováka se dá podobně bombastická show očekávat i v případě turné Kiss Me Once.