První ochutnávkou z ohlášené novinky, kterou už pustila do éteru rádia, je nový singl s názvem Oceán autorů Karla Maříka/Petra Koláře a Ondřeje Lipára. „Na dalších písničkách pracujeme. V současné době jich máme asi šestnáct nebo sedmnáct. Na desku ale použijeme asi dvanáct z nich plus bonusy. Jedním z nich bude i píseň od Karla Svobody z muzikálu Golem,“ uvedl Kolář. Nahrávka by podle jeho slov měla nést název Bez křídel.

„Chceme tím názvem jednoznačně říct, že nemáme v plánu lítat někde v oblacích, ale pohybovat se v realitě,“ ujistil posluchače.

Novým titulem by zpěvák rád navázal na úspěch toho předešlého s jednoduchým názvem Album, jehož se prodalo téměř šedesát tisíc kusů. „Samozřejmě, že bychom byli rádi, kdyby deska byla úspěšná tak jako první, ale uvědomujeme si, že nejtěžší je úspěch potvrdit. Snažíme se proto přicházet s novými nápady a posunout vše o kus dál. S tím souvisí i to, že ji tvořím s jinými lidmi, což mi připadá fajn, protože noví spolupracovníci uvažují jinak a inspirují mě. A to může novému projektu jenom pomoct,“ doplnil Kolář, jehož dosud bezejmennými spoluhráči jsou klávesista Karel Mařík, bubeník Richard Böhm, kytarista Omar Khaouaj a baskytarista Jan Alán.

Hostem Kolářova turné bude slovenská kapela I.M.T. Smile. „Cítím se jako Čechoslovák, matka je totiž Slovenka a otec Čech. Proto jsem oslovil kapelníka I.M.T. Smile Ivana Táslera, s nímž už se nějakou dobu znám, a požádal jej o spolupráci. Společně jsme už napsali dvě nebo tři věci, z čehož vyplynulo i pozvání na mé turné. Ve skrytu duše doufám, že mi Ivan nabídku opětuje a se svou kapelou pojedu hrát zase na Slovensko,“ dodal Kolář.