Rappera, který se na pódiu objevil ve 21:00, bouřlivě přivítala zaplněná hala. Příchod hudebníka, který má na své tváři dodnes patrnou stopu po střele z pistole, ohlásila výrazná světelná show a plamen, který vyšlehl do výše několika metrů. Plameny pak provázely u některé další skladby.

Hvězdu gangsta rapu si přišli poslechnout hlavně dospívající, v publiku však nechyběli ani nejmladší školáci nebo starší pár s malým vnukem. 50 Cent v Praze představil tvrdší i melodičtější skladby, dobře naladěné publikum vyloženě roztančil třeba hit P.I.M.P.

Rapper, který sám během večera vyměnil bílé triko za červené, si dopředu objednal 240 ručníků. Společně s dalšími svršky je on i jeho doprovod neustále házeli mezi nejbližší diváky.

S publikem 50 Cent komunikoval hlavně za použití drsných rappových výrazů. "Mám jednu otázku. Kolik let už mě znáte?" zeptal se náhle. Arénou pak zaznělo několik hitů, například Candy Shop. Před skladbou, ve které se zpívá o přátelství, potěšil rapper diváky, když jim řekl, že chce, aby byli jeho nejlepšími přáteli.

Krátce po 22. hodině 50 Cent diváky chvíli napínal, když předstíral, že se s nimi loučí. Pak se ale na dalších 15 minut vrátil. Definitivně se rozloučil jednou z nejznámějších skladeb gangsta rapu vůbec, hitem In Da Club.

Dvaatřicetiletý hudebník s vlastním jménem Curtis James Jackson v Česku koncertuje poprvé ve své kariéře, kterou zahájil na konci devadesátých let. V roce 2002 založil vlastní label G-Unit, členové stejnojmenné formace ho dnes v Praze doprovodili.

V roce 2003 vydal desku Get Rich Or Die Tryin', a stal se tak komerčně nejúspěšnějším rapperem roku. V roce 2005 zopakoval úspěch s albem The Massacre. Letos vydal nové album, na kterém spolupracoval například s Eminemem nebo Justinem Timberlakem. Deska soutěžila v prodejnosti s albem, které ve stejnou dobu poslal na trh konkurent Kanye West.

Rapper 50 Cent je v posledních měsících už několikátá hvězda rapové hudby, která do Česka zavítala. V červenci Prahu navštívil Snoop Dogg, krátce po něm legendární hiphopová formace Wu-Tang Clan.