Po loňském turné nazvaném No Filtre, na kterém Rolling Stones zastavili například v Hamburku, Berlině nebo Spielbergu, se chystá další evropská šňůra, tentokrát s názvem No Stopping.

Na fanouškovském webu iorr.org se objevily termíny a místa, kde by nejdéle hrající kapela ve stejném obsazení mohla zahrát. Jedním z nich je i Praha. Rockoví bardi by se zde měli představit 4. července na letišti v Letňanech. 

Legendární Stouni vystoupili v Česku naposledy v červenci v roce 2007, a to v Brně.

Přečtěte si reportáž z Vídně v roce 2014: Vídeň v ohni! Rolling Stones řádili jako za mlada 

Kapela v posledních letech příliš nemění playlist, soustředí se na nějvětší hity své kariéry. Ovšem setlist ozvláštňuje jednou skladbou, kterou si ze čtyř vybraných zvolí sami fanoušci v mobilní aplikaci.

Například loni ve Spielbergu to byla She's a Rainbow, kterou Rolling Stones hráli dohromady pouze třináckrát za celou  svou kariéru. Tato skladba loni oslavila dvě výročí: Studiově vyšla v roce 1967 a poprvé ji na koncertě hráli až v roce 1997 v Chicagu. Mick Jagger si v ní zahrál na akustickou kytaru a Ronnie Wood tentokrát třímal steel kytaru.

Spekuluje se také, že kapela vydá další studiové album. To poslední Blue & Lonesome bylo plné cover verzí. Vzkřísili na něm písně černošských bluesmanů, kteří pro ně byli v období začátků zásadní.

Žádný z pořadatelů zatím koncert nepotvrdil, nicméně z minulých zkušeností, fanouškovský web má většinou termíny koncertů s předstihem a neplete se.