Vzhledem k nejistému datu otevření areálu Žluté lázně a uvedení do provozu celého technického zázemí vybrali organizátoři ve spolupráci s provozovateli pro koncert nové místo. „Stále řešíme stav areálu, který vznikl v souvislosti s povodněmi a po oboustranné domluvě se ukázalo jako výhodnější uspořádat koncert na druhé straně řeky v prostoru Erpet Golf Centra," uvedla Hana Tietze, mluvčí Žlutých lázní.

V dvouhodinové show zazní devětadvacet písní! Vedle osvědčených hitů se dostane na téměř všechny skladby z novinkového alba „15", například na aktuální singl „Vstávej", který patří již několik týdnů mezi nejhranější skladby na českých rádiích. Album bude během koncertu pokřtěno producentem Pavlem Karlíkem.

Na pražský koncert se kapela pečlivě připravila: „Budeme v Praze hrát po 2 letech, tak si to chceme užít. Chystáme ještě více kamer na podiu, tak aby každý dobře viděl, co se během koncertu na podiu děje. Pozvali jsme pár kamarádů muzikantů na hostování, pro naše fanoušky to budou známé tváře, protože jsou to lidé, kteří s námi během těch patnácti let již hráli, chceme si zkrátka zavzpomínat a pěkně zahrát," uvedl zpěvák skupiny Vašek Bláha.