Posluchači se mohou těšit na ty nejlepší fláky české i zahraniční rockové muziky.

První česká kapela snů, která vznikla na základě hlasování čtenářů časopisu Rock&Pop a posluchačů Radia Beat, spatřila světlo světa v roce 2012. Tento projekt svedl dohromady zkušené rockové harcovníky, kteří se až na výjimky na pódiích spolu nepotkávají.

Kapela Supergroup.cz se představila naživo poprvé v březnu minulého roku na čtvrtém brněnském Beatfestu, jenž byl, zřejmě i díky této skutečnosti, šest týdnů předem beznadějně vyprodán. Reakce publika i chuť samotných muzikantů dala impuls k tomu, že i přes velkou vytíženost jednotlivých členů vyrazí Supergroup.cz na jarní klubové turné, jenž čítá dohromady pět zastávek.

Nejen ti, kteří se svými hlasy podíleli na spojení těchto excelentních hudebníků, se mají rozhodně na co těšit. Lucerna Music Bar bude jediné místo v Praze, kde můžete toto ojedinělé seskupení vidět v tomto roce naživo. Je otázkou kdy, a jestli vůbec, se Supergroup.cz do Prahy vrátí. Jako předkapela se představí duo Skořepa & Tokhi.

Vstupenky jsou v předprodeji v pokladně Lucerna Music Baru, na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream.

Supergroup.cz Bicí nástroje: Miloš Meier (Dymytry, BSP, ex-Leaders!, trio Michala Pavlíčka)
Basová kytara: Vladimír „Guma" Kulhánek (T4, Anna K, ETC, Krausberry, Flamengo)
Kytara: Michal Pavlíček (Stromboli, Pražský výběr, BSP, Big Heads)
Klávesy: Roman Dragoun (T4, Progres 2, Stromboli, Futurum)
Housle: Jan Hrubý (ETC, Blues Band Luboše Andršta, Framus 5)
Zpěv: Kamil Střihavka (BSP, No Guitars!, Laaders!, Motorband)