Mezi organizátory tak jsou třeba Náprstkovo muzeum, Divadlo Na zábradlí, Kino Ponrepo či dominikánský klášter při kostele sv. Jiljí.

Kulturní program zahájí v poledne Galerie Ztichlá klika jednodenní výstavou. Poté bude následovat další vernisáže, besedy a performance, které bude propojovat na Betlémském náměstí Prostřený stůl s hudbou a dobrotami z okolních restaurací. Kromě této akce, jejíž výtěžek bude věnován postiženým Prahy 1, bude celý program zdarma stejně jako celý festival.

Návštěvníci se mohou těšit na setkání s Jiřím Načeradským u příležitosti jeho výstavy v Galerii U Betlémské kaple, koncerty Evy Vrbkové, mladých kapel Špuntkvaně, Opera Viva, Kieslowski či rockové legendy Krausberry, originální živý hudební doprovod k westernům z časů němého filmu s Tomem Mixem v Kině Ponrepo.

Na programu jsou i komentované prohlídky dominikánského kláštera nebo autorské čtení Ivana Wernische, Petra Krále a Eugena Brikcia v Literární kavárně Řetězová, projekce dokumentů studentů FAMU v kavárně Standard Cafe a mnoho dalšího.