Kapelu vede jeden z nejlepších tamějších trumpetistů Boban Marković a jeho syn Marko, který Orkestar převzal v den svých osmnáctých narozenin 29. února 2006.

Rok, který uplynul od poslední pražské návštěvy právě v Arše, byl pro Orkestar velmi hektický. „V roce 2008 jsme odehráli 115 vystoupení. Úžasné bylo turné v USA a Kanadě a zahráli jsme několik fantastických koncertů v Řecku,“ říká Bojan Djordjevic, manažer kapely, a hned navazuje: „Pokračovala spolupráce s Royem Pacim a Frankem Londonem. Marko také nahrával materiál na nové album DJ Shantela a hostoval s kapelou DelaDap.“

Na srpen plánuje Boban i Marko Marković Orkestar vydání nového CD s mnoha skladbami, teď v dubnu ho bude kapela nahrávat.

Oproti loňskému koncertu bude prý téměř polovina písní nových, které ještě v Praze nezazněly. „Orkestar inovoval svůj program. Diváci budou mít šanci slyšet také část materiálu na nové album i několik starších hitů. Dalším rozdílem je, že kromě Bobana a Marka zpívá i více hudebníků z Orkestaru,“ doplňuje Bojan Djordjevic.

Co se ale nemění, je, že návštěvníky čeká divoká jízda na vlnách balkánské dechovky řízená Bobanem a jeho synem.

Koncert začíná ve 20 hodin. Vstupenky jsou k dostání v Arše a sítích Ticketpro a Ticketportal. Více informací najdete na www.charm-music.cz.