Konflikt se odehrál před klubem v ulici Nádražní v noci na 17. února po policejním plese. Co předcházelo celé situaci zachycené na videu není ze záběrů jasné.

Na videu značně opilý policista drží u země mladou dívku a křičí „Narovnej ty nohy! Narovnej ty nohy! Jménem zákona tě vyzývám!". V tu chvíli je na záznamu slyšet jiná dívka, která požaduje, aby dívku policista pustil: „Nechte ji být, vždyť jí je teprve devatenáct!,“ na což se policista ohradil: „Je mi to úplně jedno! Jménem zákona ať narovná ty nohy!".

U toho policistovi asistuje další žena, která má být jeho partnerou a zároveň také policistkou. Ta je na nešťastné dívce, která se choulí na zemi do klubíčka a kryje si hlavu a končetiny, zakleklá také.

Po chvíli nastala ještě alarmující situace, kdy policista dívku s hlavou k zemi chytil za vlasy a silou ji zatáhl směrem do silnice. V tu chvíli zasáhli přihlížející, po kterých se policista začal ohánět pěstmi. Začal vyzývat svou partnerku, ať dívku zaklekne ona. Značně opilá policistka poslechla a dívku opět zaklekla.

Na záběrech je patrné, že v tu chvíli na místo dorazila policejní hlídka. Podle informací serveru Blesk.cz policisté na místě naměřili svému kolegovi 2,6 promile alkoholu v dechu a jeho přítelkyni 1,6 promile. Napadenou dívku musela ošetřit záchranná služba a s lehkým zraněním skončila v nemocnici.

Případem se nyní zabývá Generální inspekce bezpečnostní sborů (GIBS). K případu se vyjádřili i policisté, podle kterých je jednání jejich kolegy naprosto neakceptovatelné a neomluvitelné. „I tak se omlouváme. Selhání jednoho policisty bohužel poškozuje všechny ostatní. Můžeme vás ujistit, že rozhodně nejde o běžné chování našich kolegů a pražský ředitel bude proto v dalším postupu nekompromisní."