Slavia porazila Karlovy Vary 4:0

Praha - Slavia zapomněla. Porazila Karlovy Vary 4:0.

12.4.2008

Slavii po sobotním utkání dělí od extraligového titulu jedno vítězství. Foto: GetPhoto/Robin Drahoňovský

Hokejisté Slavie porazili Karlovy Vary 4:0. Jejich výhru zhlédlo 16 617 diváků, což je absolutní rekord nejvyšší české soutěže. Ten byl překonán o 435 diváků.

Slavii po dnešním utkání dělí od extraligového titulu jedno vítězství. Tým Zdeňka Venery dva úspěšné zápasy. Slávisté vedou v sérii 3:2.

O jejich úspěchu rozhodl především Jakub Klepiš a Jiří Drtina. Oba si připsali dvě branky.

Hráči Vladimíra Růžičky odčinili středeční debakl, kdy inkasovali osm branek! Výhru podtrhl i Adam Svoboda, který jako první brankář v letošním finále vychytal nulu. K tomu se domácím podařilo využít i tři přesilovky.

Do pátého duelu přišla obě mužstva se shodnou taktikou – opatrností. Žádné zbytečné riskování, žádné zbytečné fauly. Prvním kdo se provinil byl až v 16. minutě domácí Tomáš Micka.

Ve druhé třetině Slavia stupňovala tlak, který byl podpořen šňůrou vyloučených hostujících hokejistů. Ti hráli více než osm minut v kuse v oslabení. Buď ve čtyřech nebo třech.

Podobná situace přišla i na druhé straně. Karlovarští měli čtyři minuty. Překonat Svobodu se jim ale nepodařilo.

Na začátku třetí dvacetiminutovky získala Slavia téměř minutu a půl přesilovku 5 na 3. Výsledek? Jiří Drtina zvýšil na rozdíl tří branek. Druhý zápis si připsal za osm minut. Výsledkově bylo rozhodnuto, ale ne na trestné minuty. V jednu dobu pykalo na trestné lavici deset hříšníků. Pět na každé straně. Sami rozhodčí několik minut museli řešit kdo, co a jak.

Šesté finále je na programu v pondělí v Karlových Varech. Zápas ale začíná netradičně až 19:25. Duel byl přeložen kvůli fotbalovému utkání Mostu a Bohemians 1905.

Slavia – Karlovy Vary 4:0

Třetiny: 1:0, 1:0, 2:0

Muž zápasu: Svoboda

Stav série: 3:2

Svoboda – Kadlec, Vašíček, Novák, Kolařík, Sloboda, Žižka, Drtina – Bednář, Červenka, Tomica – Hruška, Klepiš, Vondrka – Micka, Růžička, Sup – Rataj, Beránek, Čermák – Sklenář. Trenér: Růžička.

Mensator – Dobroň, Hanzlík, Mudroch, Řezníček, Němec, Prošek, Grof, Brňák – Kumstát, Skuhravý, Košťál – Hluchý, Kraft, Skladaný – Melenovský, Kristek, Polák – Pech, Zucker, Procházka. Trenér: Venera.

Branky: 10. Klepiš (Vondrka), 31. Klepiš (Hruška), 45. Drtina (Novák), 53 Drtina (Kadlec). Rozhodčí: Hradil, Husička – Šátava, Pešek. Vyloučení: 8:9, navíc Němec a Mudroch (KV) 10. minut. Využití: 3:0. Diváci: 16 617.

Autor: Libor Kalous

12.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Pedikérka, manikérka 20 000 Kč

Manikéři a pedikéři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU : Mánesova č.p. 311/13, Vinohrady, 120 00 Praha 2 / KONTAKT : MOŠKONOVÁ HANA, e-mail: moskonova@centrum.cz, AJ, RJ. Pracoviště: Saliaz s.r.o., Mánesova, č.p. 311, 120 00 Praha 2. Informace: HANA MOŠKONOVÁ, .

Informační technologie - Informační technologie Programátor 18 000 Kč

Vývojáři softwaru IT specialista. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: místo výkonu práce: Opletalova č.p. 919/5, , Nové Město, 110 00 Praha 1, kontakt: Koryakovtseva Natalia Bc., tel.: +420 736 431 283, e-mail: office@chevas.cz, , Požadujeme alespoň 2 roky praxe v oboru. Pracovní zkušenosti s řešením různých IT dotazů a problémů, požadujeme výpis z RT, jazykové schopnosti: angličtina, ruština, dobré komunikační schopnosti, smysl pro detail, práce v kolektivu, vysoká míra flexibilnosti. Znalosti: HTML, CSS, JS., , Zam. výhody: Příspěvek na stravování, internet, telefonní linka, mobilní telefon, měsíční bonusy. Pracoviště: Chevas company, s.r.o. - opletalova, Opletalova, č.p. 919, 110 00 Praha 1. Informace: Natalia Koryakovtseva, +420 736 431 283.

Gastronomie - Gastronomie Vedoucí provozu 20 000 Kč

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) Guest service supervisor - vedoucí restaurace/recepce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sokolovská č.p. 54/112, Karlín, 186 00 Praha 86, PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: hr.prague@pentahotels.com, kontaktní osoba Hrazdirová Věra, tel.: 222332833 , UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:, Angličtina, ideálně čeština, ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:, Podnikové stravování za zvýhodněných podmínek, příspěvek na sport, zaměstnanecké ceny při pobytech v jiném pentahotelu. Pracoviště: Pentahotel prague, Sokolovská, č.p. 54, 186 00 Praha 86. Informace: Hrazdirová Věra,, +420 222 332 833.

Administrativa - Přijmeme faktkuranta/tku 30 000 Kč

Přijmeme šikovnou, komunikativní a spolehlivou fakturantku/fakturanta do velkoobchodu zeleniny a potravin, na přijímání objednávek, vystavování dodacích listů, naskladňování zboží a vyřizování telefonů. Praxe s PC podmínkou, znalost programu Helios výhodou. Denní provoz (8,5 hodiny) + extra víkendy, požadujeme češtinu slovem i písmem. Nabízíme indiviuální přístup, práci v pohodovém kolektivu, osobní nákupy za zvýhodněné ceny. Své životopisy zasílejte e-mailem: Nástupní plat až 30.000 Kč HM.

Zápas mezi Slavií Praha a Dynamem Kyjev skončil pro slávisty prohrou.
4

Fotbalová poprava v Kyjevě. Slavia se do Ligy mistrů nepodívá, prohrála 0:2

Fotbalové utkání 3. předkola Ligy mistrů mezi celky SK Slavia Praha a FK Dynamo Kyjev 7. srpna v Praze. Josef Hušbauer.
20

Sen o gólu, sen o Lize mistrů. Co ukáže Slavia na Ukrajině?

Ostrava zdolala Bohemians. Gólem v závěru rozhodl Šašinka

Fotbalisté Baníku Ostrava v dohrávce 4. kola nejvyšší fotbalové soutěže vydřeli vítězství na hřišti Bohemians Praha 1905 a v tabulce se vyhoupli na čtvrtou příčku. O vítězství hostů rozhodl v 87. minutě utkání Ondřej Šašinka.

Snový úvod přípravy. Hokejová Sparta vybojovala pohár

Načali novou éru pod trenérem Kruppem. Po galejích mimo led i na něm vyzkoušeli hokejisté Sparty svou formu konečně v zápasech. Včerejším utkáním proti Davosu zakončili ostrý týden, během kterého hráli hned čtyřikrát. A vedli si výborně. Švýcarskému velikánovi nadělili deset branek a ovládli turnaj v Hradci Králové.