„Chtěli bychom si s vámi užít hlavně skvělou atmosféru zakončenou vítěznou děkovačkou. Celý klub udělá maximum pro to, abychom si společně konec roku užili!“ lákají sparťané na vánoční duel proti Plzni na klubových webových stránkách.

Samotné utkání odstartuje ve čtvrtek v 18:30, všichni diváci by ale měli dorazit už dřív a užít si veškerý připravený doprovodný program. Před O2 arenou bude přistavený sparťanský kamion, ve kterém bude možné dokoupit poslední vánoční dárky z fanshopu Sparty. K dispozici bude i vánoční občerstvení.

Velká lákadla pak na fanoušky čekají i uvnitř arény. Na chodbách budou klubové hostesky rozdávat drobné dárečky a diváci budou mít možnost nazdobit si vlastní perníčky, vyfotit se ve vánočním fotokoutku nebo si vyrobit vlastní hokejovou kartičku.

Zdroj: Youtube

„Přijďte se podívat už na rozbruslení. Možná budete mít štěstí a dostanete dárek přímo od hráčů. Před samotným zápasem nám zazpívá Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu. O komerčních přestávkách se můžete těšit na dárky od Fortuny, speciální soutěže či celostadionové karaoke. O přestávkách pak na vystoupení Prague Stars Cheerleaders nebo speciální akce ve vánočním fotokoutku,“ prozrazuje klub na svých stránkách.

Samotní fanoušci ze Sparta Hockey Supporters pak utkání doprovodí speciálním vánočním choreem na tribunách.

Posledním, co si sparťanští fanoušci od vánočního utkání ještě můžou přát, zůstávají body. K nim si budou chtít hráči dokráčet po těsném úterním vítězstvím 1:0 na ledě Olomouce. V případě výhry se můžou Pražané v tabulce posunout už na třetí místo!

Utkání hokejové extraligy mezi HC Olomouc a HC Sparta Praha (4:0).
Střelecká nemohoucnost Kohoutů a skvělý Kovář. Sparta srazila Moru jediným gólem