Jedná se o Martina Maškarince, který je členem mistrovské party ze sezony 1989/1990. Po své bohaté aktivní kariéře trénuje děti, v neděli se objevil v Rakovníku na hokejovém turnaji třetích tříd se svou Spartou. 

11. ročník Memoriálu Milana Kotála vyhráli domácí. O jejich prvenství rozhodly samostatné nájezdy v duelu s Teplicemi. Ty skončily druhé, třetí místo brala Maškarincova Sparta Praha. V poli poražených se ocitly týmy z Kralup, Slaného a Poděbrad.

Milan Kotál byl dlouholetým předsedou HC Rakovník. Zemřel 5. února 2011. Kotál se nejvíce zasloužil o dnešní podobu stadionu; stál za zastřešením a vybudování míst pro diváky. Věřil, že přijde doba, kdy děti znovu budou mít větší radost z hokeje než z počítačových her.  „Děti samy a nebo i rodiče pochopí, že život není jen o počítačích a o tom, co dneska odlákává děti od sportu. Ale že se zase vrátí k tomu, co má pro výchovu nějaký smysl. Přece musíme také pro něco žít. Těšit se na vítězství. Dát si nějaký cíl. A tak se vrátí k tomu společenskému životu, ve kterém určitá kategorie bude sport," řekl Kotál Rakovnickému deníku v jednom ze svých rohovorů.