Trenérský štáb Sparty zapojil do přípravy A-mužstva desítku hráčů ročníku 2000 a mladších - brankáře Cichoně, obránce Kulhánka, Poizla, Tomova, Chvátala, útočníky Prymulu, Vitoucha, Haška, Slavíčka a Konečného. Většina z nich v utkání s Vary nechyběla na ledě.

Po bezbrankové úvodní třetině se diváci, kteří mohli vyrazit na hokej po dlouhé době, dočkali první proměněné šance do sítě domácího brankáře Neužila. Fábry ještě do druhé sirény srovnal a Šmerha deset minut před koncem otočil.

Poslední slovo ale měli Západočeši, kterým vyšly lépe i následné samostatné nájezdy (prodloužení se nehrálo). Jediným úspěšným nájezdníkem byl Šik. Další zápas odehrají sparťané ve čtvrtek v Edenu proti prvoligové Slavii.

Sparta Praha - Karlovy Vary 2:3sn (0:0, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 26. Fábry (Jandus, Pavelka), 50. Šmerha – 22. Průžek (Hladonik), 57. Vodička (Osmík), 60. Šik. Rozhodčí: Horák, Lacina – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 3:1. Bez využití.

Sparta: Neužil (30. Cichoň) – Tomov, Pavelka, Jeřábek, Poizl, Kulhánek, Chvátal, David – T. Jandus, Zikmund, Dvořáček – Hauser, Hašek, Šmerha – Kern, Doležal, Stepanchuk – M. Vitouch, Konečný, Fábry.

Karlovy Vary: Hamalčík – Parkkonen, Hanousek, Havlín, Tureček, Doudera, Weinhold, Vodička – Průžek, Hladonik, Vondráček – Redlich, Miškář, Šik – Kupčo, Osmík, Adámek – Pořízek, Jiskra, Křemen.