Vyhráli jej 4:1 (góly Růžička, Vas, Šafránek, Robinson), ale spíše šlo o sehrávání se a nabírání pohody před finální částí sezony.

„Nechceme zápas speciálně hodnotit, bereme ho jako součást přípravy. Měli jsme soustředění s dvoufázovými tréninky a spolu s utkáním proti Klatovům nám poslední tři dny ukázaly věci, na kterých chceme do začátku play off ještě zapracovat. Myslím, že příprava nakonec přinese své ovoce, kluci si užili i mimohokejové aktivity, jako byl turnaj v bowlingu," řekl k utkání asistent slávistického trenéra Jan Srdínko.

Slavia - Klatovy 4:1

Branky a nahrávky: 10. Růžička (Kašpařík), 21. Vas (Krstev), 42. Šafránek (Tuominen), 53. Robinson (Vas, Pavlin) - 39. Holý (Špaček). Vyloučení: 3:2, bez využití. Třetiny: 1:0, 1:1, 2:0.

Slavia: Hylák (21. Frodl, 41. Král) - Krstev, Knot, M. Hruška, Pavlin, Hraško, Přindiš, Drahorád, Růžička - Čermák, Mikulík, D. Hruška - Robinson, Vas, Markovič - Šafránek, Tuominen, Ondráček - Bahenský, Kašpařík, Micka.

Anketa: Bude hrát Slavia baráž?

Pavel Pasev, Vršovice: Tak určitě bych si to přál, ale otázka, jestli to není pouze zbožné přání. Týmy ze špičky tabulky podávaly vyrovnanější výkony než my a to může být v play off rozhodující. Ale budu věřit.

Tomáš Vejr, Strašnice: Myslím si, že ano. Proč? To je těžké vám takhle říct, ale věřím tomu. I když to na ledě neklapalo v sezoně podle představ, tak poslední zápasy proti nejlepším týmům ukázaly, že na ně umíme!

Čtěte také: Hokejová Slavia: začal předprodej na play off v Edenu