Slávisté se s Valachy utkají v pátek 6. prosince už od 12.30 hodin. „Věříme, že i přes brzký odpolední čas dokážeme naplnit stadion a fanoušci si užijí nevšední atmosféru atraktivního zápasu ve spojení s nádhernými kulisami Prahy,” říká marketingový manažer Slavie Jakub Mezlík.

Pro klub z Edenu půjde o specifickou událost. Letná je totiž neodmyslitelně spjata s počátky slávistického hokeje a klub tak účast bere jako symbolický návrat ke kořenům.

„Program akce jsme řešili opravdu komplexně a na podnět Patrika Eliáše jsme se také rozhodli zařadit do programu utkání 1. hokejové ligy, v němž naše pozvání coby domácí tým přijala pražská Slavia,“ vysvětluje Andrea Bársony z pořadatelské agentury Eniva.

Pod širým nebem na Letné si zahrají univerzitní výběry, v rámci české extraligy proti sobě nastoupí nejprve Plzeň s Českými Budějovicemi a poté Sparta s Brnem. Zápas slovenské nejvyšší soutěže obstará bratislavský Slovan proti Košicím, legendy českého a světového hokeje a také zmiňovaný duel Slavie se Vsetínem. Další program se aktuálně ještě dolaďuje.

Vstupenky jsou již v prodeji. Fanoušci Slavie, kteří si zakoupí permanentní vstupenku na příští sezonu do 31. srpna, dostanou lístek na Winter Hockey Games zdarma! Prodej celosezonních vstupenek odstartuje v Edenu v pondělí 3. června.