Budějovicím vyšel v Edenu hlavně úvod druhé třetiny. Už po 16 sekundách dorazil Filmanovu střelu do branky Michal Chovan, tentýž hráč se trefil za Frodlova záda po dvou minutách znovu. Slavia pak přepnula na vyšší obrátky a ještě před koncem druhé části snížil na rozdíl jedné branky Petr Beránek.

V poslední třetině ale tlak Pražanů zastavila oslabení a Motor mohl delší čas kontrolovat hru. Také Jihočeši ale nabídli rivalovi možnost přesilovek a v posledních osmi minutách byl ústřední postavou gólman Kváča.V závěrečné minutě pak power play Slavie ještě umocnilo vyloučení Čermáka. Hosté ale dobře bránili a odvezli si z Prahy vítězství, díky kterému se opět ujali vedení v sérii.

Semifinále play off první hokejové WSM ligy 3. zápasy: Slavia České Budějovice 1:2 (0:2, 1:0, 0:0). Branky: 35. P. Beránek 21. a 23. Chovan. Diváci: 3843. Stav série: 1:2.
Kladno Jihlava 3:2 pp (0:0, 1:1, 1:1 1:0). Branky: 33., 51. a 62. Pekr 21. Jiránek, 58. F. Seman. Diváci: 4414. Stav série: 1:2.