Pražanům se povedly důležité domácí zápasy a na Moravu jeli s vedením 2:0 na zápasy. Uspěli ve třetím utkání a tím odpor Přerova zlomili definitivně a vyhráli i v bitvě číslo 4.

Využili první mečbol 

„Věděli jsme, že udělat ten poslední krok je vždycky nejtěžší. Přerov nesložil zbraně a byl to houževnatý soupeř. Jsme rádi, že jsme využili hned první mečbol. I když to skončilo 4:0, tak to pro nás byly nesmírně těžké zápasy, hlavně dva domácí v Praze,“ přiznává asistent trenéra Jan Srdínko. „Vypadá to, že jsme do semifinále došli lehce, ale stálo to hodně sil a ohromné úsilí celého mančaftu, za což všem patří velký dík,“ chválí.

Bude to o hodně těžší 

Kdyby to bylo možné, Slavia by určitě chtěla hrát proti Přerovu pořád. V této sezoně se s ním utkala osmkrát a sedmkrát zvítězila. Teď to ale bude o hodně těžší, v boji o postup do baráže s největší pravděpodobností vyzve Karlovy Vary.

Záleží na tom, zda Kladno dokáže udolat Prostějov. Po čtyřech zápasech je stav nerozhodný 2:2. České Budějovice vedou nad Havířovem 3:1 a dnes mohou rozhodnout.