Zatímco Příbramští v Praze dominovali od první do poslední minuty, tak v úterní odvetě tomu bylo zcela jinak. Svěřenci Radka Bělohlava sice hodně rychle udeřili, následně ale museli po většinu zápasu dotahovat náskok soupeře. Oproti utkání na Kobře totiž svědčily speciální formace lépe Pražanům, kteří skórovali nejprve v oslabení Vlčkem a následně Šťastným v přesilovce.

Matěj Kolda přestoupil z Kobry do Příbrami. Poprvé se tak v Praze objevil jako soupeř.
Výsledky nás nesmí ukolébat, ví Kolda. Vzpomínal i na působení v Kobře

Od té chvíle byli hosté napřed. Když se podařilo domácím vyrovnat, tak Kobra přišla s odpovědí. Oproti týden starému utkání byla důraznějších na brankovišti a lépe bránila modrou čáru. Pražanům se podařilo zamezit Příbrami, aby si dělala v její pásmu, co chtěla na rozdíl od duelu na branickém ledu.

Domácím se však podařilo překlopit utkání na svou stranu. Hasman nejprve z trestného střílení a pak přihrávce Gengela nejenže zkompletoval hattrick, ale vrátil Příbrami vedení. Kobra sice v závěru srovnala a vše nasvědčovalo tomu, že utkání půjde do prodloužení, Baník si ale přichystal dva údery a zvítězil 7:5. I ve třetím přípravném utkání před sezonou tak nasázel sedm gólů.

Příbram v přípravě přejela Kobru na jejím ledě 7:0
Foto: Další válec i kanonáda. Příbram zpráskala sedmi góly i Kobru

„Věděli jsme, že zápas bude úplně jiný, než co jsme hráli u nich. Vstup do zápasu jsme měli dobrý, ta čtyři střídání. Pak se utkání zlomilo. Přestali jsme úplně hrát. Pak se hrálo nahoru dolu a naštěstí se nám povedlo utkání otočit na naší stranu,“ řekl autor hattricku Josef Hasman. Další utkání sehraje Příbram opět doma, tentokrát přivítá regionálního rivala z Tábora.

Příbram – Kobra Praha 7:5 (1:1, 2:3, 4:1)

Branky a nahrávky: 2. Hasman (Pinkas), 29. Chlouba (Gengel), 38. Zdeněk (Brzák), 43. Hasman (ts), 47. Hasman (Josefus, Jelínek), 58. Gengel, 58. Mařík – 7. Vlček, 23. Šťastný (Houška), 31. Bříška (Šťastný), 40. Matuška (Míšek), 58. Houška (Matuška). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1.

Příbram: Šorf (29. Tichon) – Jelínek, Zdeněk, Havlín, Havelka, Patzelt, Saňa –Chlouba, Kolda, Gengel - Hasman, Josefus, Pinkas -Bednařík, Pětník, Furch - Mařík.

Kobra Praha: Ondrík – Dráb, Šteiner, Pelant, Novák, Mulač - Houška, Bříška, Šťastný - Vlček, Petrák, Petržílka - Holaník, Matuška, Míšek - Vágner.