Za tím už stojí nový sportovní ředitel Slavie Jaroslav Bednář, který tento post převzal.

"Jsme rádi, že jsme se domluvili s Plzní a můžeme využít gólmana extraligových kvalit. Bohužel se nám v defenzivní činnosti od začátku sezony nedaří, věříme, že Dominik dodá mužstvu impuls a pomůže nám zlomit nepříznivou sérii," říká k angažování plzeňského brankáře.

Jeho jméno musí být slávistickým fanouškům určitě povědomé. V přípravném utkání, kdy do Edenu přijela právě jeho Plzeň, dokázal totiž v závěru při domácí hře bez gólmana vstřelit gól přes celé hřiště.

close Obránce David Štich se do Slavie vrací po šesti letech. info Zdroj: HC Slavia Praha zoom_in Obránce David Štich se do Slavie vrací po šesti letech. Obránce David Štich přichází z Českých Budějovic a do slávistické kabiny se vrací po šesti letech.

"Máme problémy s předbrankovým prostorem a od Davida si slibujeme, že nám pomůže ztvrdit hru. Svým důrazem si umí v brankovišti udělat pořádek," míní Bednář.

Oba noví hráči by měli v sešívaném dresu nastoupit hned ve středu odpoledne, od 18 hodin začíná zápas Slavia - Vrchlabí. Pomohou zastavit nepříjemnou čtyřzápasovou šňůru bez jediného bodu?