"Nic ale ještě nekončí, čekají nás další čtyři zápasy a může se stát cokoliv. Jedeme s pokorou domů a budeme se připravovat na dalšího soupeře," brzdí přehnaný optimismus kouč Slavie Aleš Totter.

Jeho svěřenci měli zápas na znojemském ledě ve vlastních rukách a od jeho poloviny i vedli. Domácí dokázali jen dvakrát snížit."Hráči byli na zápas dobře připravení, důležitý byl první gól a následně jsme vždy v pravý moment náskok navýšili. Byl to vyrovnaný zápas a k nám se přiklonilo štěstí," poznamenal Totter.

Krajská liga: Hvězda Praha - Mělník.
Obrazem: Hvězda doma padla s Mělníkem. Rozhodly nájezdy

Slávisté ve středu doma přivítají Prostějov, v sobotu jedou do Frýdku-Místku a příští týden završí základní část Chance ligy doma s Třebíčí a v Kolíně."Závěr základní části může připomínat play-off hokej, musíme být každý zápas lepší, hrát poctivě a dodržovat všechny drobné věci," dodal Aleš Totter.

Na znojemské straně je pochopitelně po víkendu hořká pachuť. "Bohužel jsme nezvládli jeden z klíčových zápasů. Situace je kritická. Matematicky pořád body ve hře jsou, ale ztráta je velká a nemáme to ve svých rukou. Už nám nezbývá než čekat na zaváhání soupeřů. Hráči z extraligových týmů už se k nám nemůžou připojit. Je tady parta kluků, kteří jsou od začátku spolu a mají velký zájem na tom, aby to dopadlo dobře," poznamenal kouč Znojma Václav Baďouček.

Kouč hokejové Slavie Aleš Totter (uprostřed) se svými asistenty Pavlem Kolaříkem (vlevo) a Danielem Tvrzníkem.
Hlavní konkurenty máme venku, bude to pro nás výhoda, míní kouč Slavie Totter