Jenže nikdo z kanadského týmu není z celku Detroit Red Wings, za který Mrázek v NHL chytá. Musí si jen spoléhat na znalost hráčů jako soupeřů. Navíc si Mrázek zvyká i na prostředí v pařížské hale Bercy.

Mrázek si připíše šestý start 

„Je to podobná aréna jako má New York Islanders, sedačky jsou taky tmavé. Světla jsou tady jiná. Odráží se to trochu od ledu, ale zase je víc světla. Je to ale pěkná aréna,“ pochvaloval si Mrázek v rozhovoru pro Radiožurnál.

Mrázek si připíše teprve svůj šestý start v seniorské reprezentaci. I když dejme tomu, že pátý. Premiéru zažil před pěti lety na šampionátu v hale Globe ve Stockholmu, kde jen dochytal posledních devět minut rozhodnutého souboje s Němci, které Češi porazili 8:1.

Později tým v Helsinkách slavil bronz, tedy poslední českou medaili. Na světovém šampionátu tedy čeká Mrázka spíš obnovená premiéra.
Předpokládaná sestava: Mrázek - Gudas, Šimek, Kundrátek, Kempný, Jeřábek, Krejčík - Pastrňák, Plekanec, Červenka - Radil, Jan Kovář, Voráček - Řepík, Vrána, Birner - R. Hanzl, Horák, T. Zohorna.