Předchozí
1 z 8
Další

HC Lev Benešov – HK Králův Dvůr 9:3 (1:0, 3:2, 5:1)
Branky a nahrávky: 6. Sládek (Polesný), 26. Starec (Dušek, J. Zderadička), 33. Souš (Dušek), 36. Polesný (Mareček, F. Zderadička), 41. Polesný (Mareček, Sládek), 43. Mareček (Polesný, J. Zderadička), 56. J. Zderadička (Mareček), 57. Dušek (Starec, Souš), 58. Beran (F. Zderadička, Mareček) – 32. Pokorný (Petrus), 40. Pokorný (Petrus), 51. Petrus. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Rozhodčí: Jecelín – Holec, Anděl.

Michal Kaňka (trenér HC Lev Benešov): Chceme dát na 5:1 a místo toho jsme dostali na 4:2. Naštěstí jsme pak hned dali další branku. Jsem rád, že si ke konci zápasu mohli zahrát všichni včetně náhradního brankáře, který si zachytal. V posledních deseti minutách nám tam napadaly góly, které obyčejně ne. Máme devět bodů, což je slušný základ. Zatím držíme domácí neporazitelnost, a pokud přivezeme i něco z venku, tak by sezona měla být v pohodě. Ještě je začátek sezony, musíme ještě nabrat nějaké body, abychom mohli pak experimentovat.

Vladimír Kameš (trenér HK Králův Dvůr): Po dvou třetinách to ještě bylo hratelné, ale ve třetí třetině jsme jim trošku darovali body.

HC Junior Mělník – HC Rakovník 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 17. Šícha (Havel), 27. Havel (Šubrt, Šícha), 32. Litera (Vernek, Prejza), 39. Krejsa (Šícha, Havel), 41. Šubrt (Chvátal, Havel), 52. Stinka (Prejza, Krejsa) – 4. Kovařík (Hegenbart), 33. Bulva (Kovařík, Hegenbart). Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Rozhodčí: Šťovíček – Stanko, Římal.

Libor Stinka (trenér HC Junior Mělník): První třetina, která skončila 1:1, od nás byla nervózní, ale od druhé se náš výkon zlepšil, což jsme vyjádřili i gólově a vedli 4:2. Ve třetí jsme přidali dva góly. I když ještě není naše hra ideální, výsledek je výborný. Chci klukům poděkovat za přístup k zápasu. Určitě nám pomohl i návrat zkušenějších hráčů Havla, Chvátala a Stinky. Pochválit musím i mladé juniory Šíchu a Šimona, kteří vypadají hodně dobře a mohou být do budoucna lídry mužstva.

Petr Tatíček (trenér HC Rakovník): Bohužel na nás dopadlo, že jsme neměli obránce. Zaskakovali tam kluci z útoku, ale zápas se nám v obranné fázi nevyvedl. Jinak jsme hráli v rámci možností. Poprvé jsme prohráli, ale ne v žádném hrozném stylu. Věřím, že teď už se nám vrátí obránci, dáme se dohromady a v plné síle budeme připravení na sobotu na Žebrák.

HC Rytíři Vlašim – SK Černošice 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 22. Filip (Hejný, Cerk), 53. Florián (Kronus, Burda), 55. Kočí (Cerk, Florián) – 4. Brejcha (Vladyka, Sem), 13. Formánek (Fiala). Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Rozhodčí: Hrčka – Holejšovský, Levý.

Zdeněk Procházka (trenér HC Rytíři Vlašim): Přijel k nám vynikající tým se skvělými hráči, kteří spolu hrají už delší dobu, a bylo to znát i na ledě zejména v první třetině. Umějí udržet puk a když jsme se někdy dostali k nim do pásma, moc dlouho jsme se tam neudrželi. Naštěstí ve druhé třetině nás podržel gólman Holánek a třetí třetina byla už z naší strany povedenější a zaslouženě jsme vstřelili dva góly, oba po našich hezkých akcích. Děkujeme fanouškům a rádi je uvidíme za 14 dní.

Karel Najman (trenér SK Černošice): Zápas ve Vlašimi nás stál spoustu sil. Naše mužstvo postihly zdravotní problémy, a tak jsme na utkání odjeli bez některých klíčových hráčů a ještě jen ve třinácti. Soupeře jsme zaskočili dobrým nástupem a dvěma brankami jsme šli do vedení 2:0. Zápas byl vyrovnaný, ale postupem času nám ubývaly síly, a tak soupeř výsledek otočil. V závěru nám rozhodčí neuznal branku na 3:3, kterou podle hráčů potvrdil i brankář Vlašimi. Prohra mrzí, ale 13 hráčů a brankář Škarda z B týmu podali výborný výkon.

HC Slavoj Velké Popovice – HC Spartak Žebrák 5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 12. Hradil (Freisler), 15. Braniš (Krejčí, Kukačka), 46. Voska (Krejčí, Vacek), 55. Kukačka, 58. Synáč – 5. Komínek (Dunchanka, Novák). Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. Rozhodčí: Zahradníček – Bejda, Noga.

Josef Prchal (vedoucí týmu HC Slavoj Velké Popovice): Po čtvrtečním kvalitním výkonu přišel trochu hokejový půst. Dvě třetiny jsme nemohli najít potřebné tempo a klid na hokejkách. Měřítko snesla až závěrečná třetina, ve které jsme konečně převzali iniciativu a soupeře přehráli. Hosté hráli ze zabezpečené obrany a jak měli příležitost, vyráželi k protiútokům, ve kterých nás několikrát podržel gólman. Hlavní je, že máme tři body a že se nikdo nezranil. Věřím, že na příští utkání s Mělníkem budeme nachystáni v plné parádě od začátku utkání.

Miloslav Křesťan (trenér HC Spartak Žebrák): Do utkání s favoritem soutěže jsme vstoupili vedením 1:0, ale domácí srovnali v přesilové hře a poté se ujali vedení 2:1. Ve druhé třetině jsme si vytvořili řadu šancí, ale bez brankového využití. Myslím, že domácí byli rádi, že je konec třetiny za stavu 2:1. V závěrečné třetině jsme domácím darovali přesilovku, kterou zužitkovali ke zvýšení náskoku, a poté následovala naše hrubá chyba v rozehrávce, domácí dali uklidňující branku na 4:1 a o utkání bylo rozhodnuto. Mužstvo zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost, bohužel nám chybí zakončení.

SC Kolín B – HC Poděbrady 6:5 (2:0, 0:4, 4:1)
Branky a nahrávky: 11. Kozák (Semirád, Kratochvíl), 17. Vaňkovský (Lederer, Křeček), 41. Vaňkovský (Lederer, Semirád), 45. Lederer (Kratochvíl), 46. Bandy (Hyšpler), 47. Semirád (Kozák, Skokan) – 27. Milaniak (Vošta, Toupal), 29. Bouřil (Tuma, Karoch), 37. Tuma (Bouřil, Hlinka), 40. Kejdana (Rindoš, Sladký), 54. Žalud (Kejdana, Karoch). Vyloučení: 7:3. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Procházka – Tasch, Hnilička.

Radek Smitka (trenér SC Kolín B): Velice dobře jsme sehráli první třetinu, která nám herně vyšla, a šli jsme po zásluze do vedení 2:0. Dobře jsme bruslili, měli jsme dobrý pohyb, jen to trochu kalí tři vyloučení z naší strany, ale dokázali jsme to udržet. Ve druhé třetině jsme na to vůbec nenavázali. Zbytečně jsme faulovali, soupeř nás dokázal potrestat a byl jasně lepší, dominoval na ledě. My nevěděli, kde nám hlava stojí, a do kabiny jsme šli za stavu 4:2 pro Poděbrady. Nesložili jsme ale zbraně a ve třetí třetině se nám povedlo rychle využít přesilovou hru a najednou jsme byli v zápase a byl nás plný led. Za šest minut jsme zápas otočili a šli jsme do vedení 6:4. Soupeř v závěru ještě snížil na 6:5, ale odbojovali jsme to, umlátili jsme to a po zásluze jsme vyhráli. Musím ale říct, že soupeř byl velice dobrý a v útočné fázi byl výborný. Moc si výhry vážíme, děkuju mužstvu. Tým se semkl a dokázal tři body vyválčit. Doufám, že to tak bude i nadále.

HK Lev Slaný – HC Benátky nad Jizerou B 5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 8. Šimáček (Suda), 26. Čermák (Vodička), 28. Čermák (TS), 46. Rendla (Suda), 52. Sekerka (Čermák, Vodička) – 18. Kuna (Kotrbatý), 54. Kusý (Peca), 60. Horáček (Kotrbatý). Vyloučení: 8:3. Využití: 0:1. Rozhodčí: Čáp – P. Karda, Z. Karda.

Stanislav Veselý (trenér HK Lev Slaný): Do utkání jsme vstoupili tak, jak jsme si řekli. Dobře jsme bruslili a napadali soupeře. Z toho jsme vytěžili vedoucí gól. V dobré hře jsme pokračovali a k vidění byly pěkné akce na obou stranách. Pár minut před koncem první třetiny po zmatku před naší bránou soupeř vyrovnal skóre. Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivně a brzy jsme se ujali vedení. To jsme ještě navýšili po perfektně provedeném trestném střílení. Potom jsme se ale nechali nesmyslně čtyřikrát za sebou vyloučit. Oslabení jsme ubránili a v závěrečné třetině jsme šli do vedení 5:1. Soupeři se sice podařilo snížit, ale tři body za výhru zůstali zaslouženě ve Slaném.

Luděk Škaloud (trenér HC Benátky nad Jizerou B): Nehráli jsme vůbec špatně a měli jsme šance, které jsme bohužel neproměnili. Řekl bych, že jsme jich měli do počtu i více než domácí tým. Na úroveň krajského přeboru se hrál dobrý hokej. Domácí ale byli efektivnější, proto vyhráli. Našim hráčům ale nemám co vytknout. Snad jen to, že neumí vstřelit gól. Jinak jsem jim poděkoval. Těšilo mě, že i za nepříznivého stavu 1:5 to nezabalili a snížili na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině jsme měli hodně brankových příležitostí na to, abychom utkání i otočili. Trošku mě naštval hlavní rozhodčí Čáp, který nepískal úplně špatně, avšak zákrok na našeho obránce Macuru ohodnotil jen dvouminutovým trestem. Po jasném zásahu do oblasti hlavy měl Macura v kabině oči v sloup a otřes mozku. Tohle si určitě zasloužilo tvrdší potrestání.

SK Sršni Kutná Hora – BK Mladá Boleslav B 5:4pp (0:1, 2:0, 2:3 – 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Zvěřina, 34. Jelínek (Jiráň, Tvrdík), 44. Dytrych (J. Kadlec), 57. Chmelař (Spitzer), 61. Švejda (Beran, A. Kadlec) – 16. Rovný (Vondrlík, T. Kadeřábek), 44. Hladík (T. Kadeřábek), 51. Tregl (J. Kadeřábek, Michal), 55. Moucha (Rudolph, Kerda). Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Zahradníček – Buček, Bejda.

Jiří Kadlec (trenér SK Sršni Kutná Hora): Vyrovnaný zápas, bruslařsky oba týmy podobné a šance byly na obou stranách. Škoda, že když jsme dali na 3:1, tak jsme hned z dalšího střídání dostali na 3:2. Pak dala Boleslav ještě dva góly, takže nakonec jsme vyrovnávali. Dva body jsou dobré, ale tři by byly lepší. Když vedeme o dva góly, tak už bychom si to mohli lépe pohlídat. Dobré bylo, že jsme ještě dokázali vyrovnat a v prodloužení jsme rozhodli. Na konci základní hrací doby bylo vyloučení, takže jsme šli do přesilovky čtyři na tři a využili jsme ji. To nám pomohlo.

HC Žabonosy – HC Čáslav 2:7 (0:3, 2:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 33. Hlaveš (Mejzr, Kubišta), 40. Kedršt (Kráčmar, Smejkal) – 1. Florian (Kůrka, Grauer), 6. Kapec (Florian, Grauer), 18. Ježek (Barbora, Grauer), 24. Krpata (Kapec, Sladký), 26. Krpata (Florian, Sladký), 31. Krpata (Sladký, Florian), 57. Krpata (Sladký, Kůrka). Vyloučení: 7:5. Využití: 1:4. Rozhodčí: Procházka – Tasch, Hnilička.

Pavel Rohlík (trenér HC Čáslav): Cílem v utkání bylo napravit dojem z posledního zápasu v Popovicích a samozřejmě získat důležité tři body. To se nám stoprocentně povedlo. Hráči plnili od počátku náš plán a utkání měli po celou dobu plně pod kontrolou. Dařily se nám přesilové hry a v obranné fázi jsme byli zodpovědní. Hráčům je třeba poděkovat, protože jsme utkání absolvovali pouze se třemi obránci a devíti útočníky. Bylo to pro ně fyzicky velmi náročné, ale zvládli to. Jsme hlavně rádi, že jsme se tímto výkonem omluvili našim fanouškům za nepovedené představení v Popovicích. Podporovali nás tam i dnes v Kolíně. Za to jsme jim velmi vděční.