"O tom, že jdu do Sparty, jsem se dozvěděl až ve středu pozdě večer, takže jsem byl trošku překvapený. Vůbec jsem nečekal, že to bude takhle narychlo. Zázemí je tu ale skvělý, kabina je hezká a kluci byli v pohodě. Hodně se se mnou bavili, některé už znám z dřívějška, takže to pro mě bylo super," pochvaloval si Kousal po rychlém přesunu do metropole.

"Říkal jsem si, že ve Spartě jsou trošku jiní hráči, kteří mě posunou dál. Věřím, že se mi bude dařit jako v Mladé Boleslavi, ideálně ještě lépe," pokračoval a k prvnímu tréninku v novém působišti dodal: "Tempo bylo vysoký. Jak je tu hřiště menší, čekal jsem trošku něco jiného. Trénink byl super, bavilo mě to. Na prvním cvičení jsem byl trošku nervózní, ale pak už to bylo dobrý."

Přibyl s Dvořáčkem jdou hostovat kvůli většímu hernímu zápřahu. "Příba požádal o uvolnění do týmu, kde dostane větší prostor. Máme spolu skvělé vztahy a rozhodli jsme se mu vyhovět. S Davidem Dvořáčkem budeme jednat o pokračování ve Spartě v dalších sezonách, rozhodně ani jednomu dveře zpět do Sparty nezavíráme," dodal manažer Hlinka.