„Rozhodl přístup od prvního střídání, kdy jsme byli horším mužstvem. Na ledě jsme se neprali, nebojovalia dopadlo to bohužel tak, jak to nakonec dopadlo a můžeme se akorát stydět. Venku se nám nedaří, ale kdybych věděl důvod, tak s tím určitě něco uděláme. Už ten poslední zápas nebyl v otázce přístupu stoprocentí a teď to jen vygradovalo. Takhle se o body nebojuje,“ postěžoval si trenér Pražanů Jiří Veber.

V sobotu musí jeho svěřenci zabrat. Hrají na domácím ledě a do Edenu přijede jediný tým, který je v tabulce aktuálně horší než Slavia – Šumperk.

Frýdek-Místek – Slavia 7:2 (2:2, 3:0, 2:0)

Branky: 8. Lyszczarczyk (Dostálek, Vrdlovec), 17. Macháček (Havránek), 29. Lyszczarczyk (Hotěk, Dostálek), 36. Lyszczarczyk z trestného střílení, 38. Lyszczarczyk (Havránek, Vrdlovec), 46. Haas (Havránek, Dostálek), 56. Hotěk – 11. Žejdl, 19. Houška (Růžička, Klikorka). Rozhodčí: Hucl, Ondráček – Vašíček, Kučera. Vyloučení 4:3. Využití 2:1. V oslabení 1:0. Diváků: 771.

Slavia: Pittr (41. Volevecký) – Žovinec, Matyáš, Barák, Hanousek, Hejda, Szath-máry, Klikorka – Všetečka, Růžička, Kern– Knotek, Žejdl, Mrňa – Simon, Poletín, Houška – Havrda, Závora, Strnad.

Další výsledky: Jihlava - Sokolov 2:3, Vsetín - Prostějov 1:2, Zlín - Litoměřice 4:1, Pardubice B - Kolín 3:2, Poruba - Třebíč 1:0, Šumperk - Přerov 4:3 po pr.