A nejen to, už týden předtím nastříleli deset gólů, jejich obětí byl v Letňanech tým Olympiku.

Po jedenácti kolech metropolitní soutěže tak „ledoví klokani“ vedou tabulku o dva body před týmem Spei výfuky, který se probojoval na druhé místo.

Cormoran přitom už v 6. minutě vedl 2:0, pak ale zelenobílí přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a zápas otočili. Už po první třetině vedli 3:2, po druhé 6:3 a bylo rozhodnuto.

Na pětibrankovém rozdílu se nejvíc podílel autor tří gólů Martin Stuchlík. Až za stavu 10:3 hosté dvěma trefami upravili na přijatelný stav. Cormoran si tím současně uchoval pověst nejproduktivnějšího týmu soutěže s více než šesti vstřelenými brankami na zápas.

O nadcházejícím víkendu čekají HC Bohemians hned dvě utkání. V sobotu od půl osmé večer se utkají s Cometem, aby o den později v 17.00 změřili své síly s velkým rivalem Spei Výfuky, vítězem loňského ročníku pražského přeboru. Oba zápasy se budou hrát opět na smíchovském zimím stadionu Nikolajka.

Kobra B – Spei výfuky 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
Branky Kynčl, Český, Rečka – R. Houdek 3, Mojžíš 2, Stránský. Diváků 30.

Sokol Žižkov – Comet 4:5 (0:0, 2:0, 2:5)
Branky Kašpar 2, Starý, Pokorný – Sl. Černý a Tejral po 2, Pázler. Diváků 20.

Olympik – Spei výfuky 4:5 (3:0, 0:4, 1:1)
Dohrávka 7. kola. Branky Datel, Frančík, Krch, Hail – Wagenknecht 3, Červený, Lakota. Diváků 20.