Během čtrnácti předchozích ročníků se podařilo sparťanům vybrat na dobročinné účely už 6 912 530 korun. Je tedy takřka jisté, že letos se částka přehoupne přes sedm milionů korun a pokud bude akce tak úspěšná jako naposledy, mohla by dokonce překonat i osmimilionovou hranici.

Sparta tentokrát věnuje akci domácí extraligové duely 28. ledna proti Třinci a 31. ledna proti Liberci. Pro fanoušky bude v O2 areně připravený speciální program, diváci si budou moci před stadionem prohlédnout výstavu vozů integrovaného záchranného systému a před utkáním proti Bílým Tygrům proběhne přímo na ledě slavnostní ceremoniál.

Zdroj: Youtube

Pražský klub letos ocení zejména práci záchranářů a také operátorů tísňových linek, kteří často hrají velmi důležitou roli při záchraně života.

Sparta každoročně vybírá ve svém projektu peníze prostřednictvím aukce speciálních dresů, jejichž letošní podobu ještě klub neodhalil. Fanoušci navíc můžou přispět také na portálu Donio.cz, kde si můžou za svůj dar vybrat atraktivní odměnu.

Hokejka podepsaná celým týmem zmizela stejně rychle jako vstupenka do zákulisí sparťanského zápasu a hrané oficiální puky ze zápasů Sparta vzdává hold. Stále ještě ale můžou fanoušci za své dary dostat možnost zahájit utkání proti Třinci, získat VIP vstupenku a setkání s jedním z hráčů nebo se zúčastnit hasičského průzkumu jeskyně Moravského krasu.

Hokejisté Sparty doma přehráli Litvínov 6:3.
Pátá výhra v řadě! Sparta doma přestřílela soupeře z Litvínova

Za nižší příspěvky je pak v nabídce zážitkový den s Policií České republiky, podepsaný fandres a také puk z rozbruslení.

Sparťané svým projektem znovu nabídnou fanouškům unikátní zážitek. V poslední době se jim navíc daří i hokejově. Pražané vyhráli pět posledních zápasů a z posledních dvanácti duelů zapsali jen jedinou porážku. Další určitě nebudou chtít přidat ani při svých dobročinných večerech. Ještě než na ně dojde, musí ale svěřenci trenéra Pavla Grosse odehrát pětici zápasů. V prvním z nich vedoucí Sparta už ve středu vyzve druhé Pardubice.