Mezi vítězné kluby rozdělí sázková kancelář Tipsport celkem 1 mil. korun. Získané peníze hokejové kluby využijí směrem ke svým fanouškům, např. na renovaci stadionu, zaplacení výjezdů na hostující zápasy apod. Vítěz bere 500 tisíc, druhý 300 tisíc a třetí 200 tisíc korun. Na prvních třech pozicích se aktuálně nachází HC Škoda Plzeň, HC Verva Litvínov a HC Sparta Praha.

V Plzni se uskutečnily už dva výjezdy a pro ně je v tuto chvíli rozhodnuto. Se 104,3 body jsou aktuálně na prvním místě tabulky s poměrně slušným náskokem před Litvínovem a pražskou Spartou. Ještě ale není ani zdaleka konec. Velký boj kluby ještě čeká. A to, jak do boje o první příčky promluví právě Sparta a Litvínov. Oba kluby od sebe dělí jen tři desetiny bodu. A samozřejmě budou chtít atakovat i aktuálního lídra tabulky – Plzeň.

Do boje o tři nejlepší můžou stále vstoupit i týmy jako HC Dynamo Pardubice nebo HC Vítkovice Ridera. Všichni si při první měření vedli skvělé a mají ve druhém pokusu velkou šanci. Samozřejmě můžou překvapit i další kluby, kde se první měření tolik nepovedlo. Tím, že z dvou pokusů počítáme vždy ten lepší, je to stále otevřené pro všechny.

Více o projektu zde.