Obzvlášť tu poslední domácí 0:3 s Prostějovem nesli těžce. „No, to se nám opravdu nepovedlo,“ nevymlouvá se trenér Milan Razým.

Domácí kolaps

„Byl to od nás hodně špatný výkon. Nepodařilo se nám v první třetině proměnit několik šancí a od druhé třetiny jsme úplně odešli. Klukům se nedá upřít, že se snažili, ale prostě jsme byli opravdu špatní,“ doplňuje Razým při vzpomínce na sobotní nepovedený duel.

Jeho svěřencům se povedl vstup do sezony, když na domácím ledě přejeli Havířov 5:1. Čtyřmi góly se na tom blýskla nová posila, útočník Lukáš Krejčík. „Chceme z Edenu udělat neporazitelnou pevnost, aby se sem soupeřům nejezdilo dobře,“ nechal se slyšet. Pak přišla porážka v Českých Budějovicích, která nebyla takovým překvapením, ale poté pevnost Eden padla se zmiňovaným Prostějovem.

„Se vstupem do sezony určitě spokojení být nemůžeme,“ pokračuje trenér Razým. „Budiž, přišla prohra v Českých Budějovicích u jednoho z favoritů, nicméně dobrý výkon jsme tam podali pouze v první třetině, další dvě už to nebylo ono.“

Napraví to dnes?

Hned dnes mají slávisté příležitost k nápravě, jedou na led severočeské Kadaně. Ta je sice bez bodu na poslední příčce tabulky WSM ligy, ale lehký soupeř to rozhodně není. „Dlužíme našim fanouškům omluvu a lepší výkon. Výsledek nezaručíme, ale výkon ano. Rozebrali jsme si to u videa, kluci jsou odhodlaní a chtějí předvést lepší hokej. Na trénincích už to vypadalo o mnoho lépe,“ vzkazuje trenér příznivcům.

Jestli se to opravdu podařilo, uvidíme dnes večer.