Do slávistické branky se po krátké pauze zaviněné drobným zraněním vrátil Miroslav Kopřiva. Ten se ještě nestačil ani rozkoukat a poprvé si na puk sáhl, až když jej lovil ze své sítě. Ze zápasu uběhlo teprve 23 vteřin, když jej překonal v poslední době střelecky hodně úspěšný Broš.

Sparťané si po jedné přesné trefě schovali na každou třetinu. „Sešívaní“ působili hodně bezzubým dojmem a proti domácí obraně se nedokázali prosazovat.

V úvodu druhé části přidal druhý gól Sparty Kafka a když se Slavia ve třetí části konečně nadechla k trvalejšímu náporu, utnul jej šest minut před koncem Ton.

Tečku za utkáním pak udělala potyčka Gulašiho s Vašíčkem, která pokračovala i na trestné lavici. Výhru 3:0 už ale Spartě nikdo nevzal.

Sparta – Slavia 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Góly: 1:0 00:23 Broš (Ton, Gulaši), 2:0 22. Kafka (Macholda), 3:0 54. Ton. Rozhodčí: Šindler, Hribík, Gebauer, Lederer. Vyloučení 6:6. Bez využití. Diváků: 10108.

Sparta: Pöpperle – Vykoukal, Gulaši, Philipp, Husák, Macholda, Jan Hanzlík – Ton, Broš, Smoleňák – Kratěna, D. Výborný, Bartánus – Kafka, Koreis, Hromas – Žalčik, Luňák, Karpov.

Slavia: M. Kopřiva – Kadlec (22. Barák), Žižka, Roth, Kolařík, Kuboš, Vašíček – Krenželok, Benda, Vondrka – T. Svoboda, Třetina, Tomica – Jaškin, P. Jelínek, Doležal – Micka, Sklenář, Poletín – od 31. navíc Pospíšil.