„Byl to nervózní zápas, ve kterém jsme dali první gól. Trochu nám pomohl, ale z vedení jsme se příliš dlouho neradovali, když jsme se tam zbytečně otevřeli a byli navíc i nedůrazní. Třetina tedy jedna jedna. Pak tam bylo spoustu šancí, ale také mnoho špatných momentů od obou týmů. Ale to přisuzuji tomu, že to byl pro hráče strašně těžký zápas po mentální stránce. Ve třetí třetině se nám znovu podařilo vstřelit gól, jenže jsme zcela zbytečným vyloučením nabídli domácím vyrovnání,“ hodnotil zápas kouč Aleš Totter, který doplnil realizační tým Pražanů uprostřed minulého týdne.

Slávisté ve 23. kole Chance ligy v Edenu porazili Prostějov 3:1. Mezi svými asistenty Pavlem Kolaříkem (vlevo) a Danielem Tvrzníkem stojí nový hlavní kouč Pražanů Aleš Totter.
Podívejte se: Totterova úspěšná premiéra. Slávisté doma porazili Prostějov

„Beru to ale tak, že ten bod navíc je pro nás spravedlivý. Pomohla nám k tomu přesilovka, i když jsme jí nesehráli zrovna ideálně. Rozhodla lepší kvalita v koncovce. Našemu týmu věřím, ze dvou utkání jsme získali pět bodů, teď se musíme dobře připravit na zápas s Třebíčí a Kolem,“ dodal.

Slávisté ve 23. kole Chance ligy v Edenu porazili Prostějov 3:1.
Guman potřeboval gól jako sůl. Eliáš? Další legenda do sbírky, smál se

Frýdek-Místek – Slavia 2:3 pr. (1:1, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 10. Haas (Svačina), 59. Svačina (Haman, Haas) – 6. Křepelka, 53. Guman (Klikorka, Beran), 62. Průžek (Kulda, Brož). Rozhodčí: Kubičík, Cabák – Zídek, Vašíček. Vyloučení 3:3. Využití 1:1. Diváků: 1003.

Slavia: Málek – Žovinec, Klikorka, Kremláček, Holý, Kajínek, Křepelka – Beran, Kulda, Guman – Všetečka, Knotek, Průžek – Závora, Slavík, Brož – Havrda, Půček, Slavíček.

Další výsledky: Jihlava – Přerov 1:3, Prostějov – Třebíč 1:3, Sokolov – Poruba 1:3, Zlín – Pardubice B 0:3, Znojmo – Vsetín 3:4 pr, Kolín – Litoměřice odloženo.

Zdroj: hokej.cz