První střelec. Slávista Tomáš Micka se dělí o svoji radost s fanynkami. Na lavičce. V nezvyklé pozici na střídačce se Adam Svoboda nudil. Tak alespoň dle svého zvyku bavil spoluhráče opičkami. Poprvé překonán. Gólman Dominik Furch si v domácí svatyni odbyl svůj osmý extraligový start celkově, letos se na led dostal poprvé. V deváté minutě ho překonal zlínský Rachůnek. Druhý a poslední. Za šest minut inkasoval teprve osmnáctiletý brankář podruhé. V dalším průběhu zápasu se už ale překonat nedal. Vyrovnání. Jaroslav Bednář střílí v polovině zápasu vyrovnávací gól na 2:2. Radost domácího střelce. Jaroslav Bednář přijímá gratulace. Zlínský Radovan Biegl v akci. Gymnastika. Zlínský brankář byl v úterý večer rozhodně zaměstnaný muž. Překonán. Ve 49. minutě lovil Radovan Biegl puk ze své sítě počtvrté. A ne naposledy. Souhra. Střelec čtvrté slávistické branky David Hruška jede poděkovat nahrávajícímu kapitánovi Josefovi Beránkovi. Tváří v tvář. Josef Beránek Radovana Biegla nepřekonal, připsal si alespoň bod za asistenci. Jedna. Roman Červenka (čelem) mohl radovat ze dvou zásahů. Dva. Roman Červenka (schován v hloučku spoluhráčů) mohl radovat ze dvou zásahů. Dobrá nálada. O tu se staral hlavně odpočívající Adam Svoboda. Každý si připsal alespoň jeden bod. Zleva Roman Červenka, Josef Beránek, Tomáš Micka, Jaroslav Bednář, Michal Vondrka, David Hruška. Série pokračuje. Slávisté zatím nepoznali přemožitele, vyhráli posedmé v řadě a jsou první. Spokojenost. Adam Svoboda si zápas užil i v roli náhradníka.