Aktivnější ale v úvodu byli právě hráči v rudých dresech. Valeš se proti jejich akcích dvakrát bravurně vytáhl.

Na první gól se tak čekalo až do 41. minuty. Že bude mít drahé zápisné si sám "zavařila" nová posila klokanů Jevgenij Nazarov. Nastoupil s kapitánskou páskou a byl to právě on, kdo otevřel skóre.

Obě branky od sebe dělila vlastně jen poločasová přestávka, krátce po změně stran totiž hlavičkoval Nazarov do tyče a do sítě míč dorazil Koubek. Reklamoval se sice ofsajd, ale o platnosti rozhodl videorozhodčí, jelikož některé zápasy jsou přenášeny živě programem O2 TV, který testuje nový systém VAR.

Klokani měli i ve druhé půli silnou sestavu a výsledek si kontrolovali. Na výsledku už ale nic nezměnili šikovně střílející Chramosta na zelenobílé straně a Kozák na té rudé.

"Dali jsme si cíl udržet v zápase nulu, aby si mužstvo věřilo a naučilo se hrát s nulou vzadu. To se povedlo, i když můžeme mít výhrady k prvním patnácti minutám, kdy byla Sparta lepší. Pak jsme to ale přetlačili na naši stranu," okomentoval zápas nový asistent trenéra Bohemky Luďka Klusáčka Jaroslav Veselý. Pochválil i novou posilu Jevgenije Nazarova, který jeden gól dal a na druhý asistoval. "Ukázal potenciál. Umí se pohybovat, je to zkušený hráč. U něj je to otázka zdravotního stavu, jestli je schopný absolvovat nějakou zátěž. Podle toho se rozhodneme," dodal Veselý.

Sparta B - Bohemians 0:2 (0:1)

Branky: 41. Nazarov, 49. Koubek. Rozhodčí: Starý - Arnošt, Vodrážka.

Sparta, 1. poločas: Kotek - Borkovec, Piško, Krajinský, Dudl - Gedeon, Jonáš, Ambler - Patrák, Sejk, Turyna. 2. poločas: Tůma - Suchomel, Gelaschvilli, Vydra, Horák - Večerka, Šimáček - Šilhart, Kozák, Schánělec - Žížala.

Bohemians 1. poločas: Valeš - Vala, Köstl, Vondra, Nový - Novák, Nazarov, Mareček, Fulnek - Ugwu, Koubek. 2. poločas: Valeš - Dostál, Hašek, Krch, Kovařík - Květ, Nazarov (60. Lehovec), Jindřišek, Beran - Koubek (60. Chramosta), Keita.